MAXIMÁLNÍ RYCHLOST LTE V PRAZE ZVÝŠENA AŽ NA 150 MBIT/S

T-Mobile navýšil rychlost své LTE sítě v Praze
Operátor má nyní nejrychlejší LTE v hlavním městě
Celé území Prahy bude pokryto do října 2014

T-Mobile provedl zvýšení rychlostí svého nejrychlejšího mobilního internetu v Praze na 112,5 Mbit/s pro stahování a 37,5 Mbit/s pro nahrávání. Došlo k tomu navýšením používaného pásma z 10 na 15 MHz.

V několika lokalitách hlavního města (v okolí Horních Počernic, Černého Mostu a na Roztylech) bylo pásmo navýšeno na 20 MHz, maximální rychlosti LTE tak dosahují 150/50 Mbit/s. Počet těchto míst plánuje operátor rozšiřovat. Dosavadní maximální rychlosti pražské LTE sítě T-Mobile byly poloviční, tedy 75/25 Mbit/s. Operátor má díky tomuto navýšení nejrychlejší LTE síť v Praze.

T-Mobile dále pokračuje v pokrývání hlavního města, které dokončí do října 2014. V červenci získají signál nejrychlejšího mobilního internetu Vysočany, Černý most, Horní Počernice, Letňany, Střížkov, Prosek a Ďáblice, v srpnu přijdou na řadu Kobylisy, Bohnice, Čimice a Holešovice. Během září a října pak bude pokryta celá západní část Prahy, tedy Suchdol, Dejvice, Střešovice, Hradčany, Břevnov, Motol, Radlice, Stodůlky, Zličín, Barrandov, Chuchle, Radotín a Zbraslav.

Rychlý mobilní internet (LTE a 3G) operátora bude do konce roku 2014 pokrývat 93 % populace ČR a 80 % jejího území.

Více informací o LTE síti T-Mobile včetně map pokrytí najdete na t-mobile.cz/LTE.

 

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile nabízí ADSL modem s 3G zálohou

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Zákazníci Vodafonu si užijí Turbo Internet i na dovolené

Vodafone rozšiřuje pokrytí Turbo Internetem (rychlý mobilní internet na 3G + LTE) do oblíbených rekreačních oblastí, jako je například Malá...

Zavřít