ROZJEZDY SPUSTILY CELOSTÁTNÍ HLASOVÁNÍ

Ve finále bojuje 25 vítězů regionálních kol
Veřejnost vybírá jediného celorepublikového vítěze
Výherce získá 150 000 Kč
Slavnostní vyhlášení proběhne 17. července 

Společnost T-Mobile odstartovala veřejné hlasování o celorepublikového vítěze soutěže pro začínající podnikatele Rozjezdy Roku. Do finále postoupilo se svými projekty 25 podnikatelů, z nichž veřejnost vybere jediného výherce, který pak získá finanční částku 150 000 Kč. Veřejné on-line hlasování poběží do 30. června 2014. Ze samotných hlasujících navíc bude vylosován jeden, jenž obdrží Samsung Galaxy Note 3.

„I letos využily příležitosti přihlásit své projekty stovky začínajících podnikatelů. Velice nás těší jejich široký záběr, originalita a velmi často i komunitní rozměr,“ říká Petra Pavičová, manažerka společenské zodpovědnosti v T-Mobile, a dodává: „Podpořit svého favorita v on-line hlasování může každý, a to až do půlnoci 30. června.“

Přehled projektů je velice pestrý – pokrývá oblasti obchodu, služeb, poradenství, kultury, zdraví a sportu. Mezi zajímavými nápady se objevil například prvorepublikový zákusek Dortletka, originální výtvarná kavárna nebo kurzy žonglování. Nechyběla rozličná výroba – longboardů, designového fitness náčiní, florbalových triček či tašek z bezpečnostních pásů, originálních dřevěných předmětů či trojrozměrných přáníček, občerstvení se zdravou stravou, speciální kurzy první pomoci, žehlírna, baby masáže a mnohé další.

Kdo vyhraje? 

Kdo vyhraje, to je v rukou veřejnosti. Po uzavření hlasování 30. června bude následovat kontrola samotného hlasování. Slavnostní vyhlášení celorepublikového finále proběhne 17. července v 15 hodin v Praze, místo bude upřesněno včas na www.rojezdyroku.cz.

Hlasování s přehledem projektů naleznete zde. Přehled regionálních tiskových zpráv pak zde.

 

Mohlo by Vás zajímat:  NOVÉ TARIFY T-MOBILE PODLE POTŘEB ZÁKAZNÍKŮ: VÍCE DAT, FLEXIBILITA, DOTACE NA HW

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vodafone o víkendu zaktualizuje systémy

Vodafone provede o víkendu 6. – 8. června pravidelnou aktualizaci systémů péče o zákazníky. Pro její bezpečný průběh budou od...

Zavřít