SÍŤ LTE 800 MHZ NA PLZEŇSKU BYLA KOMERČNĚ SPUŠTĚNA

Vysílače LTE v okresu Plzeň-jih spuštěny do komerčního provozu
LTE pokrytí Prahy bylo rozšířeno o Vinoř, Kbely, Čakovice a Přezletice
Posílení 3G sítě HSPA+ 42: již je dostupná pro více než 80 % populace Prahy

T-Mobile se opět posunul blíž ke svému cíli, jímž je celorepublikové pokrytí rychlým mobilním internetem: uvedl do komerčního provozu síť LTE v okresu Plzeň-jih a dále spustil několik nových vysílačů nejrychlejšího internetu v Praze. Operátor v hlavním městě posílil také svou 3G síť HSPA+ 42: již je dostupná pro více než čtyři pětiny jeho obyvatel. Rychlý mobilní internet 3G a LTE operátora bude do konce roku 2014 pokrývat 93 % populace České republiky a 80 % jejího území.

„Věřím, že lidé v České republice si zaslouží novou zkušenost s internetem a že T-Mobile jim nabízí to nejlepší, co v našem oboru existuje,“ říká výkonný ředitel technologického úseku operátora Vladimír Klein a dodává: „Během následujících týdnů a měsíců se naši zákazníci mají na co těšit – míst pokrytých rychlým internetem bude výrazně přibývat.“

T-Mobile uvedl do komerčního provozu LTE síť vysílačů v celém okresu Plzeň-jih Plzeňského kraje, kde v první polovině dubna spustil jako první operátor plnohodnotný nejrychlejší mobilní internet na vydražených frekvencích 800 MHz ve zkušebním provozu. Obyvatelé Čížkova, Nových Mitrovic, Chlumu, Klikařova, Velkého Boru a mnoha dalších obcí tak nyní mají k dispozici nejlepší mobilní internet s rychlostmi až 75 Mbit/s pro stahování a až 25 Mbit/s pro nahrávání.

V Praze bylo nově spuštěno LTE pokrytí v městských částech Vinoř, Kbely a Čakovice a v obci Přezletice, rovněž na vydražených frekvencích 800 MHz.

Nejrychlejší mobilní internet chce operátor nabídnout přednostně zákazníkům ve venkovských oblastech a menších městech, kteří se nacházejí mimo pokrytí 3G. V síti T-Mobile je nyní 200 000 mobilních zařízení podporujících LTE a více než 30 000 aktivních uživatelů (mají zařízení a SIM kartu podporující LTE, tarif obsahující data a nacházejí se na území pokrytém signálem LTE).

Mohlo by Vás zajímat:  Fond T-Mobile již po osmé pomůže regionům

Více informací o LTE síti T-Mobile včetně map pokrytí najdete na t-mobile.cz/LTE.

 

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-MOBILE CHYSTÁ NOVINKY V PROGRAMU NAŠIM PRO RADOST

Bezplatná praktická aplikace „Našim“ Nová nabídka výhod v programu Našim pro radost Úterní internet zdarma končí, pravidelní uživatelé získají slevu  Společnost...

Zavřít