T-MOBILE CHYSTÁ NOVINKY V PROGRAMU NAŠIM PRO RADOST

Bezplatná praktická aplikace „Našim“
Nová nabídka výhod v programu Našim pro radost
Úterní internet zdarma končí, pravidelní uživatelé získají slevu 

Společnost T-Mobile připravila pro všechny své zákazníky novou a velmi praktickou aplikaci pro chytré telefony a tablety s jednoduchým názvem Našim. Aplikace pro zákaznický program benefitů Našim pro radost je již nyní k dispozici pro zařízení s operačním systémem Android a iOS na obou storech ke stažení zdarma. Navíc nečerpá uživatelům žádná data z datového limitu. Zákazníci se mohou těšit také na novou nabídku slev.

„Aplikace jsou aktuálním trendem. Věříme, že spolu s větší dostupností a rychlostí mobilního internetu mohou lidem usnadnit a zpříjemnit život. U našeho benefitního programu nám dosud chyběla, proto jsme to co nejrychleji napravili. Nabídka v programu Našim pro radost se navícpoměrněčasto mění, přehledná aplikace usnadní orientaci,“ říká Dana Tomášková, ředitelka marketingu T-Mobile pro segment domácností.“ 

T-Mobile tímto krokem pokračuje ve strategii, kdy zákazníkům zprostředkovává zajímavé a praktické aplikace, často i s exkluzivní výhodou. V souvislosti s touto změnou v zaměření benefitů bude ukončena úterní nabídka internetu v mobilu zdarma. Ti, kteří čerpali tuto výhodu pravidelně, však nemusí zoufat – získají od příštího týdne slevu 50 % na denní balíček až do konce srpna 2014. Mohou se dokonce připojit kterýkoliv den v týdnu jen za 12 Kč. Zákazníci, jichž se tato změna týká, budou včas informováni.

Aplikace

Nová aplikace Našim běží v tuto chvíli na telefonech s operačním systémem Android a iOS (os Windows Phone je v plánu) a klientům umožní pohodlnější a rychlejší využívání jednotlivých výhod. Zákazníci v ní uvidí přehledně seřazenou aktuální nabídku včetně informací o její platnosti, navíc je možné nastavit si upozornění o konci svých oblíbených výhod přímo do kalendáře v telefonu.

Uživatelé jistě ocení maximálně jednoduché objednání slevového kódu a jeho praktické uložení přímo v hlavním menu do složky Získané kódy. Aplikace Našim a odkaz www.nasimproradost,cz, stejně jako aplikace samoobsluhy Můj T-Mobile, nespotřebovávají klientům žádná data z limitu datového tarifu nebo balíčku. Zákazník začíná čerpat data až při kliknutí na webové stránky samotných poskytovatelů slev, které jsou uvedeny v detailech konkrétních nabídek.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile hlásí dobré výsledky za 3. čtvrtletí 2012

Další slevy

Operátor sleduje využívanost jednotlivých výhod a preference zákazníků. V reakci na poptávku pak nabídku pravidelně upravuje tak, aby škála výhod byla nejen zajímavá, ale primárně relevantní. Na portále Našimproradost.cz je tak opět připravena spousta nových nabídek. Zákazníci mohou například aktuálně využít 23% slevu na špičkovou elektroniku SONY, 50% slevy na vybrané audioknižní bestsellery z Audiolibrix.cz, a to včetně velice populárního Stoletého staříka. Dále v nabídce nechybí nabídka kvalitních vín od Wine4you pro zákazníky T-Mobile se slevou 15 %. K vínu je třeba zakousnout něco dobrého – i na to pracovníci spravující program výhod mysleli a přichystali 15% slevu na italské delikatesy od Italia in cucina.

Na své si přijdou i příznivci kvalitního oblečení a doplňků – v nabídce nechybí sleva 20 % při nákupu zboží značky Bench, pokud útrata přesahuje 1000 Kč, nebo 15 % na řady Track Jack a Dinky Di od značky Crumpler. Velká část výhod je na portále k dispozici on-line díky e-shopům jednotlivých poskytovatelů, k benefitům se tak jednoduše dostane každý z celé České republiky.

Více zde.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
DATOVÉ BALÍČKY V ROAMINGU: VYŠŠÍ DATOVÝ LIMIT, CENY V EU PLATNÉ PRO CELÝ SVĚT

Nové datové balíčky pro roaming s až dvojnásobným datovým limitem Ceny pro EU platí do konce srpna pro celý svět...

Zavřít