T-MOBILE JE PARTNEREM SOUTĚŽE ICT DIPLOMOVÁ PRÁCE ROKU 2014

Mobilní aplikace ve výuce a individuálním vzdělávání, nebo pro inteligentní budovy
Vítěz soutěžní kategorie získá 50 000 Kč
Podpora kvalitních diplomových prací studentů českých vysokých škole
Diplomové práce lze přihlásit do 18. července 2014

Společnost T-Mobile se v letošním roce stala partnerem soutěže ICT diplomová práce roku 2014, kterou pořádá ICT UNIE. Letos se koná již devátý ročník této soutěže, jež se zaměřuje na ocenění diplomových prací studentů v denním nebo distančním studijním programu na některé z vysokých státních či soukromých škol v celé České republice. Do soutěže mohou studenti přihlašovat své diplomové nebo bakalářské práce týkající se oboru informačních a komunikačních technologií.

„Partnerská podpora soutěži ICT diplomová práce roku je výrazem našeho zájmu a respektu k znalostem a práci nejlepších studentů v oblasti informačních technologií,“ říká Milan Hába, ředitel řízení kategorie a produktů ve společnosti T-Mobile. „Trvale usilujeme o inovace ve všech oblastech užití mobilních a ICT technologií včetně koncových zařízení, jako jsou chytré telefony a tablety, a těšíme se na zajímavé praktické nápady studentů, které následně můžeme podpořit na jejich cestě k zákazníkům,“ dodává Milan Hába.

„Již devátým rokem přispívá tato soutěž k lepší spolupráci mezi vysokými školami a firemní sférou. Mobilní aplikace jsou významným trendem dnešní doby a určitě i budoucnosti, proto vítáme, že je na ně přímo zaměřena jedna ze soutěžních kategorií. Lze předpokládat, že podobně jako v minulých ročnících přinese soutěž i tentokrát řadu kvalitních prací nadaných studentů,“ doplňuje Svatoslav Novák, prezident ICT UNIE.

Soutěžní kategorie T-Mobile
Společnost T-Mobile specifikovala soutěžní kategorii Mobilní aplikace ve výuce a individuálním vzdělávání, nebo pro inteligentní budovy. Do této kategorie mohou studenti přihlašovat své práce, které bude v následných kolech soutěže hodnotit odborná komise složená z odborníků T-Mobile, zástupců vysokých škol a profesionálů z oboru ICT.

Mohlo by Vás zajímat:  T-MOBILE PŘICHÁZÍ S DOBROU ZPRÁVOU PRO VŠECHNY DATAŘE. NAVYŠUJE OBJEM DAT V BALÍČCÍCH PO VYČERPÁNÍ DAT Z TARIFU A DATA PŘEVÁDÍ DO DALŠÍHO OBDOBÍ

Podrobné informace o soutěži, termínech a podmínkách, za nichž lze diplomovou práci přihlásit, jsou k dispozici na webových stránkách www.diplomovaprace.cz.

 

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Ústavní soud SR dal za pravdu O2 ve sporu s firmou Bell Trade

Ústavní soud Slovenské republiky dal v mnohamiliardovém sporu se společností Bell Trade za pravdu operátorovi O2. Soud vyhověl ústavní stížnosti,...

Zavřít