T-MOBILE SPUSTIL JAKO PRVNÍ V ČR LTE ADVANCED

LTE Advanced: spojení pásem 800 MHz a 1 800 MHz v Mladé Boleslavi
Síť LTE v Mladé Boleslavi zrychlena až na 225/50 Mbit/s

T-Mobile spustil jako první operátor v České republice technologii LTE Advanced (LTE-A). Spojením dvou pásem (funkce Carrier aggregation) v Mladé Boleslavi došlo k navýšení rychlosti pro stahování až na 225 Mbit/s a pro odesílání na 50 Mbit/s.

„LTE Advanced je dalším krokem v naší trvalé snaze nabízet zákazníkům ten nejlepší možný mobilní internet,“ říká technologický ředitel T-Mobile Vladimír Klein a dodává: „I nadále chceme pokračovat v rozvoji inovací s maximální přidanou hodnotou pro naše klienty.“

Technologie LTE-A umožňuje teoretickou přenosovou rychlost 300/50 Mbit/s při spojení dvou pásem o šířce 20 MHz a s LTE zařízením kategorie 6. V případě sítě operátora v Mladé Boleslavi proběhlo spojení pásem 800 MHz (o šířce 10 MHz) a 1 800 MHz (o šířce 20 MHz), teoretická maximální rychlost tedy odpovídá 225/50 Mbit/s.

T-Mobile kromě rozšiřování svého nejrychlejšího mobilního internetu pokračuje také v jeho zkvalitňování. V nedávné době oznámil zrychlení své LTE sítě v Praze na 112,5/37,5 Mbit/s, v několika lokalitách hlavního města až na 150/50 Mbit/s.

Více informací o LTE síti T-Mobile včetně map pokrytí najdete na t-mobile.cz/LTE.

Mohlo by Vás zajímat:  2010: nové služby, nové výzvy

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-MOBILE ZJEDNODUŠUJE NABÍDKU SMLUVNÍCH TARIFŮ

Přehlednější nabídka, rychlejší obsluha i nasazování produktů a služeb Postupný převod starých tarifů na stávající řadu tarifů S námi Zákazníci...

Zavřít