T-MOBILE VYHLÁSÍ SOUTĚŽ O HTC ONE (M8) ZA VÍCE NEŽ 80 000 KČ

Facebooková soutěž o nejlepší hvězdnou selfie  
Vítěz získá zlatý telefon HTC One (M8), jediný v České republice
Operátor zlevní běžné přístroje HTC One (M8) o 2 000 Kč při uzavření smlouvy
T-Mobile vyhlásí v pondělí 2. června soutěž „Hoď se do zlata“ o mobilní telefon HTC One (M8) ve zlatém 18karátovém provedení v ceně přes 80 000 Kč. Tento přístroj, jediný v České republice, získá zákazník, jehož hvězdná selfie projde hodnocením náročné porotkyně a posbírá na Facebooku nejvíce „lajků“. Operátor dále poskytne slevu 2 000 Kč na standardní HTC One (M8) klientům, kteří si jej zakoupí přes eShop T-Mobile za současného uzavření smlouvy na libovolný tarif.

„Jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům poskytnout možnost soutěžit o něco skutečně mimořádného. Věříme, že mimořádná bude i radost výherce, neboť získá exkluzivní mobil, který nikdo jiný v České republice nevlastní,“ říká Jan Stanko, ředitel marketingové komunikace T-Mobile.

Princip soutěže bude následující: lidé vyfotí sebe sama jako hvězdu, respektive celebritu svým telefonem a fotografii nahrají na facebookovou stránku T-Mobile. Z vložených snímků vybere moderátorka pořadů o módě a herečka Lenka Vacvalová 10 nejlepších podle předem stanovených kritérií týkajících se zejména stylingu a oblečení. O vítězi následně rozhodne hlasování – zlatý HTC One (M8) získá autor fotografie s největším počtem „lajků“. Soutěž potrvá tři týdny, přičemž první týden je vyhrazen pro nahrávání fotografií, během druhého bude Lenka Vacvalová vybírat deset finalistů a třetí týden proběhne hlasování. Vítěz bude vyhlášen 27. června.

T-Mobile připravil zajímavou nabídku i pro ty, na něž se v soutěži neusměje štěstí. Zákazníci, kteří od 2. června uzavřou či si prodlouží smlouvu na dva nebo tři roky na libovolný tarif prostřednictvím eShopu operátora, budou mít možnost pořídit si standardní telefon HTC One (M8) o 2 000 Kč levněji, tedy za 14 499 Kč místo původních 16 499 Kč. V případě prodloužení smlouvy bude možné zakoupit telefon na splátky bez navýšení, při uzavření nové smlouvy se zlevněná cena hradí jednorázově. Nabídka platí do vyprodání zásob.

Mohlo by Vás zajímat:  EVROPSKÁ KOMISE SCHVÁLILA AKVIZICI GTS CENTRAL EUROPE SKUPINOU DEUTSCHE TELEKOM

 

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Připojení bez kabelu se otevírá všem zákazníkům

Přenosná datová služba pro domácnosti Připojení bez kabelu bude po úspěšném pilotním provozu zařazena od 1. června 2014 do standardní...

Zavřít