Vodafone umožní oddělený prodej regulovaných roamingových služeb

Na základě nařízení Evropského Parlamentu a Rady EU č. 531/2012 umožní Vodafone od 1. července zákazníkům využít služeb jiného poskytovatele pro zajištění regulovaných roamingových služeb. Zákazníci tak budou moci využívat odděleně od domácích a neregulovaných roamingových služeb poskytovaných ze strany Vodafonu a bez nutnosti změnit své telefonní číslo nebo SIM kartu tzv. oddělený prodej roamingových služeb. Zákazník tuto možnost může využít kdykoliv, ze strany Vodafonu mu nebude účtován žádný dodatečný poplatek.

Využít roamingové služby jiných poskytovatelů mohou zákazníci dvojím způsobem:

1/ Objednáním oddělení veškerých roamingových služeb v EU před odjezdem do zahraničí – roamingové služby v rámci EU nebudou v tomto případě zákazníkům účtovány společností Vodafone, ale vybraným poskytovatelem

2/ Objednáním pouze datových roamingových služeb v EU po příjezdu v zahraničí – v tomto případě budou zákazníci v rámci EU využívat samostatně roamingové datové služby a samostatně ostatní roamingové služby (hlas, SMS a MMS) 

Více informací naleznete na http://www.vodafone.cz/podminky/podminky-doplnkovych-sluzeb/.

Mohlo by Vás zajímat:  Bleskovka Vodafone: Středeční výpadek roamingu a samoobsluhy

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2, T-MOBILE a Vodafone zvažují sdílení sítí

Operátoři T-Mobile, O2 a Vodafone diskutují o možném sdílení a konsolidaci mobilních sítí 2G, 3G a LTE. Předmětem stávajících diskusí...

Zavřít