NETBOX Mobil snížil cenu za roaming. Volání a SMS je levnější než v ČR.

Virtuální mobilní operátor NETBOX Mobil výrazně upravuje ceny za volání z Evropské unie. Od 1. července mohou zákazníci tohoto operátora používat svůj mobilní telefon v celé EU bez obav z vysokých účtů. Za volání, SMS i data zaplatí jednu z nejnižších cen na trhu. Volání ze zahraničí stojí 2 Kč/min, SMS pošlete za „kačku“ a za data zaplatíte jen 3 Kč/MB. Ceny roamingu tak klesly na historické minimum.

Mobilní operátor NETBOX Mobil snížil od 1. července 2014 ceny za volání v roamingu. Dodržel tak nařízení Evropské unie, která upravuje cenu za volání, SMS a data při využívání mobilní SIM karty v roamingu.

„Navíc jsme se rozhodli, že všem našim zákazníkům zpříjemníme zahraniční dovolenou a ceny za roaming v rámci EU snížíme na minimum. Někteří zákazníci, kteří ještě nezměnili mobilního operátora, mohou být překvapeni, že ceny za využívání mobilního telefonu v zahraničí mohou být nižší než při volání v rámci ČR,“ vysvětluje David Otoupalík, ředitel marketingu.

Volání ze zahraničí má také výhodnější tarifikaci. Při příchozím hovoru zaplatíte jen 1,66 Kč za každou minutu, přičemž účtování probíhá již od začátku hovoru po vteřinách. Odchozí volání má tarifikaci 30+1 vteřina.

„Zároveň jsme snížili cenu za využívání internetu v mobilu na 3 Kč/MB. Účtování je navíc po 1 kB, což je maximálně výhodné pro zákazníka. Pokud platí, že v Česku průměrný spotřebitel spotřebuje 150 MB dat za měsíc, během týdenní dovolené v zahraničí při běžném použití internetu zaplatí přibližně 100 korun,“ dodává David Otoupalík.

Služby NETBOX Mobil lze pořídit ve všech městech, kde NETBOX provozuje svou optickou síť nebo přes internet (SIM karta bude doručena Českou poštou). Aktivace NETBOX Mobil je bezplatná, stejně jako přenos čísla od jiného operátora. Zákazník, který dosud nemá služby NETBOX, skládá vratnou kauci ve výši 1000 Kč.

Mohlo by Vás zajímat:  NETBOX jako první telekomunikační operátor přijímá platby Bitcoinem

NETBOX jako jediný telekomunikační operátor v České republice zároveň podporuje platbu vyúčtování prostřednictvím virtuální měny BitCoin.

 

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Změny tarifů a nové služby One Mobile, a.s.

Vážení zákazníci, na základě zpětné vazby jsme pro Vás připravili několik výrazných změn v naší nabídce! Víme, že se nechcete...

Zavřít