O2 představí Multi Internet. Umožní sdílet internet v mobilu na více zařízeních

Od 1. srpna přichází O2 s novinkou v oblasti mobilního internetu. Zákazníci už nebudou muset hledat veřejné Wi-Fi sítě nebo vytvářet vlastní hotspot prostřednictvím svého mobilního telefonu. Za měsíční poplatek 99 Kč získají MultiSIM kartu, která jim umožní sdílet datový limit z jejich mobilního telefonu i na dalších zařízeních.

„Internet v mobilu si aktivovalo už více než 600 tisíc našich zákazníků ze segmentu domácností. Díky MultiSIM budou moci právě tito zákazníci plně využít celou porci svých dat – třeba na tabletu nebo USB modemu,“ říká Silvia Cieslarová, ředitelka segmentu mobilních služeb O2 Czech Republic.

S MultiSIM kartou si zákazník nezavolá ani nepošle SMS. Služba umožňuje pouze datový provoz, a to ve stejném rozsahu, jaký má jeho primární SIM karta. Mobilní telefon i další zařízení pak spolu sdílí datový objem i rychlost.

Tarif FREE O2 FREE O2+ FREE CZ FREE EU FREE EU+
Cena 249 Kč 499 Kč 749 Kč 999 Kč 1 499 Kč
FUP 200 MB 1,5 GB 1,5 GB 3 GB
MultiSIM +
99 Kč

O výhody spojené s Multi Internetem nebudou ochuzeni ani zákazníci v zahraničí. MultiSIM je totiž možné využít i v režimu roamingu, účtování vyčerpaných dat pak odpovídá tomu, kde se zákazník se zařízením nachází. Informační SMS o stavu a čerpání dat vždy chodí na primární SIM kartu.

Uvedená služba je dostupná pro nové i stávající zákazníky z řad domácností.

Kompletní nabídka bude zveřejněna na stránkách O2 od 1. 8. 2014.

Mohlo by Vás zajímat:  Marketingovým ředitelem pro segment domácností se stal David Duroň

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 spouští 4G LTE na Benátské noci

V pátek 25. července spustí O2 síť 4G LTE na frekvenci 800 MHz v místě konání festivalu Benátská noc (areál...

Zavřít