O2 přichází s novými tarify pro mobilní data. Jsou rychlejší a připravené na LTE

  • Všechny datové tarify O2 zrychlují na 110 Mb/s
  • V nejpoužívanějším tarifu pro notebooky a tablety se zvyšuje objem dat

Od 15. 7. všechny datové tarify od O2 zrychlí na maximální rychlost 110 Mb/s pro stahování a 55 Mb/s pro nahrávání dat. “ Všechny naše tarify jsou nyní připraveny na využití s nejrychlejší datovou sítí 4G LTE. Zrychlujeme všechny tarify bez ohledu na to, jestli je zákazníci používají v mobilech, v noteboocích nebo v tabletech,“ říká Silvia Cieslarová, ředitelka segmentu mobilních služeb O2 Czech Republic.

Síť 4G LTE od O2 je podle výsledků měření serveru DSL.cz nejrychlejší mobilní sítí v České republice ( více ZDE). Síť 4G LTE mohou zákazníci O2 využívat v Praze, v Brně a na Vysočině – a již nyní pracujeme na pokrývání dalších oblastí.

Aktuální mapu pokrytí naleznete ZDE.

Více dat pro Mobilní internet

Od 15. 7. dále O2 nabízí tarify pro mobilní data v noteboocích a tabletech za nové ceny a s novými podmínkami. Nejoblíbenější tarif Mobilní internet nyní nabízí 5 GB dat místo dřívějších 3 GB. „Datový objem 5 GB umožňuje přehrát si až 10 filmů z naší O2 videotéky či nahrát na sociální sítě několik tisíc fotografií,“ upřesňuje Silvia Cieslarová.

Tarif Rychlost Cena pro O2 zákazníka
se závazkem
Cena bez závazku
Mobilní internet 1,5 GB 110 Mb/s 199 Kč 299 Kč
Mobilní internet 5 GB 449 Kč 549 Kč
Mobilní internet 10 GB 649 Kč 749 Kč

Uvedené ceny platí při uzavření závazku na 24 měsíců pro zákazníky z řad domácností i živnostníků, kteří již využívají jednu ze služeb O2.

Zákazníci O2 mají možnost pořídit si ke svému tarifu mobilní zařízení za výhodných podmínek: prostřednictvím nákupu na splátky bez navýšení ceny. Zákazníci si mohou vybrat z kompletní nabídky tabletů v různých cenových kategoriích.

Mohlo by Vás zajímat:  Nový mobilní telefon nyní pořídíte nejlevněji u O2 – garantujeme nejnižší cenu

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Operátoři O2 a T-Mobile spustili první sdílené LTE vysílače

Operátoři O2 a T-Mobile začali se sdílením nejrychlejšího mobilního internetu a společně spustili síť 4G LTE v částech okresů Pelhřimov...

Zavřít