Roaming od CENTROPOL TELECOM klesne na historické minimum

Roaming od CENTROPOL TELECOM klesne na historické minimum

CENTROPOL TELECOM (CPT) připravil od 1. července tohoto roku pro své zákazníky cenovou bombu v podobě levného roamingu. Cena odchozího hovoru z většiny zemí Evropské unie, Švýcarska a Vatikánu klesne proti současnosti na 3,50 Kč za minutu, sms bude stát 1,80 Kč a 1 MB přijde na pouhých 5 Kč. CENTROPOL TELECOM tak nabízí u odchozích hovorů cenu v průměru o 2.80 Kč nižší, než nabízejí největší hráči na trhu.

CENTROPOL TELECOM přichází před letními prázdninami s dosud nejnižšími cenami roamingu ve své historii. Ceny za volání ze zahraničí se dostávají na úroveň, která ještě nedávno patřila tuzemským hovorům. „Už minulý rok ukázal, že i na výrazně menší snížení cen roamingu reagovali zákazníci zvýšenou aktivitou jak v používání sms tak i volání. Chceme našim zákazníkům dopřát klidnou dovolenou bez toho, aby museli každou minutu telefonování blízkým hlídat se stopkami v ruce“, říká ředitel CENTROPOL TELECOM Michal Hájek.

Ve srovnání s největšími mobilními operátory nabídne CENTROPOL TELECOM ceny výrazně výhodnější. Nejznatelnější je rozdíl v ceně odchozích hovorů, kde v zóně 1 je cena o téměř 3 koruny za minutu nižší, než je průměr. Zajímavá cena je i u přenosu dat, kde se konkurence pohybuje o téměř dvě koruny za MB výše než CPT.

Volání do ČR Příchozí hovory SMS MMS DATA
Zóna 1 3,50 1,60 1,80 6,- 5,-
Konkurence průměr 6,30 1,65 1,95 6,50 6,63

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

ZÓNA 1

Andorra, Belgie, Bulharsko, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Gibraltar, Chorvatsko , Irsko, Island, Itálie, Jersey, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Malta, Manský ostrov, Monako, Německo, Nizozemí, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Rumunsko, Řecko, San Marino, Slovensko, Slovinsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Vatikán, Velká Británie

CENTROPOL TELECOM patří do skupiny CENTROPOL HOLDING společně s jedním z největších dodavatelů elektřiny a plynu na českém trhu CENTROPOL ENERGY. CPT se stal od září 2013 prvním virtuálním operátorem zaměřeným na domácnosti.

Mohlo by Vás zajímat:  Mobilní operátor CENTROPOL zlevňuje, konkuruje i předplaceným kartám

Moře výhodného volání z dovolené

  1. stáhnout Ceník roamingu

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Centropol se stal jako první virtuální mobilní operátor členem APMS

Centropol Telecom (CPT) je historicky prvním virtuálním mobilním operátorem, který se stal přidruženým členem Asociace provozovatelů mobilních sítí (APMS). Zakládajícími...

Zavřít