Výpadek digitální televize O2TV

Vážení zákazníci,

ve včerejších večerních hodinách došlo vlivem bouřek v některých lokalitách České republiky k výpadku digitální televize O2TV. Službu se díky záložnímu zdroji podařilo v průběhu večera obnovit. V případě, že problém přetrvává, doporučujeme restartovat váš set-top-box.

Zároveň evidujeme výpadek některých rozhlasových stanic. Na odstranění tohoto problému intenzivně pracujeme. Všem zákazníkům se velmi omlouváme a věříme, že k nápravě dojde v co nejkratší době. O opětovné dostupnosti vysílání rozhlasových stanic v O2TV vás budeme informovat.

Jako omluvu za vzniklé potíže jsme všem zákazníkům aktivovali na dobu jednoho týdne všechny televizní kanály (výjimku tvoří prémiové kanály HBO, Cinemax a balíček Privat). K aktivaci dojde ve středu 9. července nejpozději ve 20.00 hod. a nové kanály budou k dispozici do středy 16. července do 20.00 hod.

Mohlo by Vás zajímat:  Telefónica O2 předá více než 1,1 milionu Kč na pomoc Haiti

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 nasazuje LTE Advanced. Díky spojení frekvencí dosáhne vyšší rychlosti

O2 do své sítě ve vybraných lokalitách nasazuje technologii LTE Advanced (LTE-A). Ta umožňuje využít více frekvenčních pásem současně, což...

Zavřít