Změna místopředsedy představenstva společnosti O2 Czech Republic a.s.

Představenstvo společnosti O2 Czech Republic zvolilo svým místopředsedou Tomáše Budníka. Rozhodlo tak na základě odstoupení Martina Vlčka z této funkce. Martin Vlček zůstává nadále členem představenstva.

Tomáš Budník byl 23. června 2014 dozorčí radou společnosti jmenován do funkce člena představenstva a nahradil tak Martina Beka.

Tomáš Budník vystudoval strojní fakultu VŠB TU v Ostravě. V oboru telekomunikací se pohybuje více než dvacet let – pracoval ve společnostech INEC, Český Telecom a GTS, kde působil na různých manažerských pozicích v oblasti prodeje, marketingu, péče o zákazníky a regulace. Ve své poslední roli v rámci GTS byl odpovědný za plánování, výstavbu, rozvoj a provoz telekomunikační sítě a poskytování služeb zákazníkům. Následně se v pozici generálního ředitele podílel na restrukturalizaci společnosti MobilKom, která provozovala síť U:fon. V roce 2011 přišel do skupiny PPF, kde nejprve zastával pozici ředitele IT ve společnosti Eldorado, a v roce 2013 vedl projekt čtvrtého mobilního operátora. Od 1. července 2014 je generálním ředitelem společnosti O2 Czech Republic.

Mohlo by Vás zajímat:  Telefónica O2 Czech Republic – Finanční výsledky za leden až březen 2011

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Poskytování odděleného roamingu

Poskytování odděleného roamingu Od 1. 7. 2014 můžete v zemích EU jednorázově využít připojení k internetu od jiného poskytovatele (pro...

Zavřít