Změny tarifů a nové služby One Mobile, a.s.

Vážení zákazníci,

na základě zpětné vazby jsme pro Vás připravili několik výrazných změn v naší nabídce! Víme, že se nechcete vázat – proto jsme zrušili nabídku tarifů se závazkem a nyní máme veškerou nabídku tarifů bez závazku.

Připravili jsme pro Vás jedinečnou předplacenou kartu Jednička. S touto kartou Vás už nebudou trápit žádné faktury! Předplacenou kartu Jednička si jednoduše objednáte přes náš objednávkový formulář, dostanete přístup do samoobsluhy pro sledování svých útrat a pro nabíjení kreditu. Ano, čtete správně, Váš kredit si budete nabíjet prostřednictvím samoobsluhy. Předplacená karta má tyto parametry: volání do sítě ONE 1 Kč, volání do ostatních sítí 1,50 Kč, SMS 1 Kč, MMS 5 Kč, 1 Kč za MB dat. Cítíte tu volnost? Více informací na této stránce.

Dále jsme byli donuceni stanovit limit plnění pro nové smlouvy Dohody na Jedničku na 100,- Kč a zároveň jsme snížili cenu dat na 0,50 Kč za MB! Pro stávající zákazníky s tarifem Dohoda na Jedničku se však nic nemění. Další informace na stránce s tarify.

A aby toho nebylo málo, tak jsme pro zákazníky One Mobile připravili zvýhodněnou cenu tarifu Neomezený ONE! Při objednávce jakéhokoli internetu ADSL (nebo VDSL) od One Mobile dostanete Neomezený ONE bez závazku za krásných 599 Kč měsíčně.

Věříme, že Vás naše upravená nabídka zaujala.

Děkujeme za projevenou důvěru a věříme, že budete s našimi službami spokojeni.

V případě jakýchkoli dotazů či připomínek nás kontaktujte telefonicky na čísle 840 777 840 nebo na emailu zakaznik@onemobile.cz.

Tým One Mobile, a.s.

Mohlo by Vás zajímat:  Nově nabízíme zvýhodněné mobilní telefony a tablety

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Výpadek digitální televize O2TV

Vážení zákazníci, ve včerejších večerních hodinách došlo vlivem bouřek v některých lokalitách České republiky k výpadku digitální televize O2TV. Službu...

Zavřít