LAMÍ FIRMA umožní výhodné volání pro společnosti

Rozšířením svého nabídkového portfolia cílí LAMA mobile na malé a střední podniky. Nový tarif LAMÍ FIRMA bude v nabídce online od 25. 7. 2014, na zákaznické lince 848 11 22 11 je možné jej objednat už nyní. V rámci nového tarifu LAMÍ FIRMA lze volat neomezeně mezi pěti až deseti SIM kartami. Jedna SIM karta […]

Rozšířením svého nabídkového portfolia cílí LAMA mobile na malé a střední podniky. Nový tarif LAMÍ FIRMA bude v nabídce online od 25. 7. 2014, na zákaznické lince 848 11 22 11 je možné jej objednat už nyní.

V rámci nového tarifu LAMÍ FIRMA lze volat neomezeně mezi pěti až deseti SIM kartami. Jedna SIM karta vyjde na 89 korun měsíčně. SMS v tarifu LAMÍ FIRMA stojí 1,50 Kč, stejně jako minuta volání mimo firemní skupinu. LAMA mobile nabízí podnikatelům a firmám také možnost dokoupení datového balíčku.

„Díky novému tarifu máme možnost oslovit trh malých firem a podnikatele, kteří si u nás dosud nemohli vybrat tarif a výběr paušálu řešili kompromisem,“ uvádí manažerka marketingové komunikace a značky LAMA mobile Veronika Kliská.

Tarif LAMÍ FIRMA je prvním tarifem LAMA mobile, který je primárně zaměřen na podnikatele. V rámci portfolia již operátor úspěšně oslovuje například rodiny s tarifem LAMÍ RODINKA, s kterým si její členové mezi sebou volají neomezeně, nebo ty, kteří rádi volají a s tarifem SPOŘIVÁ LAMA mohou využívat 200 volných minut jen za 199 Kč měsíčně.

LAMA mobile je virtuální mobilní operátor nastolující nové trendy na českém trhu. Je to zejména LAMA mobile, která prosazuje na českém trhu standard tarifikace po vteřinách od začátku hovoru. Jako jedna z mála na trhu také nabízí nevázané tarify, ze kterých lze kdykoliv bez udání důvodu odstoupit.

Mohlo by Vás zajímat:  Jak si přenést číslo k jinému operátorovi

LAMA mobile je jeden z operátorů, který je součástí energetické skupiny. Vlastník operátora, holding LAMA ENERGY GROUP, nabízí zákazníkům i plyn a elektřinu prostřednictvím společnosti LAMA energy. Ta těží plyn a ropu na jižní Moravě prostřednictvím firmy LAMA GAS&OIL a dvě třetiny svých tržeb generuje díky obchodování s ropnými produkty v Kanadě. Má i vlastní výrobní kapacitu v podobě Teplárny Otrokovice, kde se kogeneračně vyrábí teplo a elektřina. Celkové tržby LAMA ENERGY GROUP na obou kontinentech za rok 2013 byly 15,9 miliardy Kč.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Sdílení sítí šetří investiční výdaje, klíčovou růstovou oblastí zůstávají mobilní data

Operátor O2 dnes oznámil své finanční a provozní výsledky za první pololetí 2014. Konsolidované provozní výnosy dosáhly hodnoty 21,8 mld....

Zavřít