O2 přináší neomezené tarify na pevných linkách. Umožní volat 10 hodin do zahraničí zdarma

  • Neomezené volání na pevná i mobilní čísla v ČR a 10 hodin volání zdarma do nejžádanějších zahraničních zemí od 499 Kč měsíčně
  • Snížení cen mezinárodních hovorů na mobil i pevnou (od 2,99 Kč/min)
  • Bezdrátový telefon Siemens C610 s unikátní funkcí sledování zvuku zdarma ke každému novému tarifu

Volání do zahraničí už nemusí nutně představovat vysokou sumu ve vašem měsíčním vyúčtování. Ať už voláte přátelům do sousedního Německa nebo dětem žijícím za oceánem, můžete nyní díky tarifu Volání Bez zábran výrazně ušetřit. O2 přichází s jedinečnou nabídkou, která kombinuje neomezené volání z pevné linky do fixních i mobilních tuzemských sítí s deseti hodinami volání zdarma do 26 zemí světa na mobilní i pevné linky. Za cenu od 499 Kč měsíčně tak může volat celá rodina dle libosti!

Kromě tarifu Volání Bez zábran si mohou zákazníci vybrat z dalších dvou tarifů, které od 1. září operátor nově nabídne. Základní tarif Volání CZ 50 Kamkoli obsahuje 50 volných minut do fixní i mobilní sítě všech českých operátorů, a to od 149 Kč měsíčně. Tarif Volání O2 Neomezeně umožňuje za měsíční poplatek 249 korun volat neomezeně do pevné i mobilní sítě O2.

„Pevná linka má v českých domácnostech stále své důležité místo, a to hlavně u starších osob, pro které je symbolem bezpečí a neustálé dosažitelnosti. S našimi novými tarify cílíme naopak na mladší rodiny s dětmi. Neomezené volání totiž mohou využít všichni členové domácnosti, umožní jim zůstat v pravidelném kontaktu s rodinou nebo přáteli v zahraničí a zároveň výrazně ušetřit,“ říká David Duroň, marketingový ředitel pro segment domácností v O2 Czech Republic.

.

Kvalitní bezdrátový telefon zdarma

Spolu s některým ze tří nových hlasových tarifů mohou nyní zákazníci zdarma získat také bezdrátový přenosný telefon Siemens Gigaset C610. Stačí, aby se zavázali hlasové služby O2 využívat dva roky. „Jde o moderní přístroj s barevným displejem a řadou zajímavých funkcí. Můžete ho využít třeba jako dětskou chůvičku či pro zvukové monitorování bytu. Jakmile telefon zaslechne dětský pláč nebo třeba ruch, sám zavolá na vámi určené číslo. Můžete si tak kdekoliv poslechnout, co se v blízkosti přenosného sluchátka děje, a přes hlasitý odposlech si i popovídat,“ upřesňuje David Duroň.

Mohlo by Vás zajímat:  Odměna za dobití s novými výhrami

.

Tři služby přes jeden kabel

Většina zákazníků O2 dnes využívá hlasové služby pevné linky v kombinaci s připojením k internetu prostřednictvím xDSL, další pak využívají také internetové televizní vysílání O2 TV. „Tzv. triple-play, nebo-li kombinaci hlasových služeb, internetového připojení a televizního vysílání prostřednictvím jediného kabelu nabízíme už od roku 2006. Kombinací služeb naši zákazníci výrazně ušetří. A to i tehdy, když si spolu s pevnými službami pořídí mobilní tarif Free,“ doplňuje Duroň.

Uvedená služba je dostupná pro nové i stávající zákazníky z řad domácností.

Zvýhodněná cena pro volání do zahraničí platí pro tyto země:

Austrálie, Belgie, Dánsko, Finsko, Francie, Irsko, Itálie a Vatikán, Izrael, Kanada, Kypr, Lucembursko, Maďarsko, Německo, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Slovensko, Slovinsko, Spojené státy americké, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Velká Británie.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Cloud dostupný i pro malé firmy

Snadno dostupné aplikace pro střední a malé firmy Jednoduché objednání, používání podle aktuálních potřeb Od bezpečného zálohování po přehled veřejných...

Zavřít