Prohlášení City mobile k fiktivním zprávám o ukončení

Vážení zákazníci, vážená media i běžní návštěvníci našich stránek,

v posledních dnech je na naši společnost cíleně útočeno na diskuzích a zároveň jsou zasílány fiktivní emailové zprávy, že dochází k ukončení naší činnosti k 31. 7. 2014 a převodu zákazníků k jiným společnostem. Spousta zpráv jsou označeny jako tiskové zprávy našich partnerů a jsou podepsané našimi skutečnými zaměstnanci. Tyto informace jsou však smyšlené a nezakládají se na pravdě, právě naopak od srpna pro Vás chystáme další novinky, se kterými budete jistě velmi spokojení.

Ukázka a rozebrání zasílaného emailu

„ČD Telematika přebírá v srpnu City mobile .

Telekomunikační skupina City mobile se rozhodla ,že k 31.7 . 2014 ukončí svou činnost.Zákazníci budou převedeni pod FAYN, Skyfone nebo KlokanMobil. Důvodem ukončení činnosti je zaměření se na jiný obor podnikání.

S pozdravem

mluvčí společnosti“

Takovýto email je nyní rozesílán redakcím zpravodajských portálů a webům, kteří jsou vedeni jako Partneři. První čeho je třeba si všimnou, jsou interpunkční chyby v textu – “ ,že;  31.7 . 2014 …“.

Dále je pak informováno, že si nás přebírá společnost ČDT, ale v samotném textu je pak uvedeno, že zákazníci budou převedeni k jiným společnostem (mimochodem k těmto společnostem si z naší sítě MŮŽETE VOLAT ZDARMA). Což opět potvrzuje nesmyslnost celé zprávy.

Přejeme hezký zbytek dne

Vedení společnosti City Mobile

Mohlo by Vás zajímat:  City Mobile zavádí převod nevyužitých jednotek po dobu 3 měsíců

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Nové znění Obchodních podmínek a Ceníků

Dovolujeme si oznámit změny Veřejných obchodních podmínek a Ceníků našich služeb elektronických komunikací. Vážení zákazníci. Vezměte prosím na vědomí změny...

Zavřít