PRVNÍ NEOMEZENÝ TARIF SE SDÍLENÝM INTERNETEM NA TRHU

Neomezené volání a SMS do všech sítí pro další členy rodiny už za 449 Kč
K jednomu tarifu S námi síť nesíť a vyššímu až 5 neomezených tarifů S námi sdílený
Sdílení 1,5–3 GB společného datového objemu internetu v mobilu

T-Mobile spustí v pondělí 18. srpna novou nabídku pro rezidentní zákazníky a živnostníky. V jejím rámci bude možné k jednomu neomezenému tarifu S námi síť nesíť nebo vyššímu pořídit až pět tarifů S námi sdílený, každý za cenu 449 Kč/měsíc. Všichni členové takto vzniklé skupiny mohou neomezeně volat a posílat SMS do všech sítí v České republice a sdílet 1,5–3 GB dat vázaných k mateřskému tarifu. Tuto službu nabízí T-Mobile jako první operátor v ČR.

„Naše nová nabídka může být zajímavá především pro rodiny,“ říká Dana Tomášková, ředitelka marketingu T-Mobile pro rezidentní segment, a dodává: „Celá rodina získá výhodnou možnost neomezeného volání a smskování do všech sítí v České republice, a navíc se může dělit o internet v mobilu vázaný k mateřskému tarifu, za nějž zaplatí pouze jednou.“ 

S NÁMI SDÍLENÝ

Naprostá většina zákazníků v tarifech S námi dnes nespotřebuje data, jež jsou součástí tarifu. Proto T-Mobile přichází s možností tento objem sdílet až s 5 dalšími hlasovými SIM kartami. Mateřským tarifem může být některý z tarifů S námi síť nesíť, S námi bez hranic nebo S námi bez hranic+. Objem dat vázaný právě k mateřské kartě je možno sdílet s až pěti dalšími přidruženými kartami, které budou mít nastaven nový hlasový tarif S námi sdílený. Tarif S námi sdílený za 449 Kč mohou získat noví i stávají zákazníci, je tedy možno na něj přejít z jiného smluvního tarifu i z předplacené karty. Délka kontraktu je 2 roky. Podle úrovně mateřského tarifu mohou karty sdílet objem 1,5–3 GB. Zákazníci mohou ocenit i přehledné účtování na jedinou fakturu vystavovanou k mateřskému tarifu.

Mohlo by Vás zajímat:  ČEŠTÍ VÝVOJÁŘI MOHOU ZÍSKAT AŽ 150 000 EUR

SDÍLENÝ INTERNET 

T-Mobile také od února letošního roku nabízí Sdílený internet na extra datové SIM kartě pro tablet či notebook za 99 Kč měsíčně. Nově operátor rozšiřuje možnost sdílet datový objem z tarifů S námi síť nesíť, S námi bez hranic a S námi bez hranic+ až na dalších pět karet s datovým tarifem Sdílený internet. Původně bylo možné ke každé smlouvě mít pouze jednu takovou SIM kartu.

Sdílený internet z mateřského tarifu lze tedy nově teoreticky využívat až na deseti dalších zařízeních najednou: internet v mobilu je možné sdílet s pěti dalšími členy rodiny v rámci neomezených hlasových tarifů S námi sdílený a Sdílený internet do tabletu či notebooku z únorové nabídky teď mohou zákazníci využívat rovněž pětkrát.

Prezentace k dispozici zde.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Kaktus má 50 000 zákazníků

Dobíjecí akce na Facebooku zdvojnásobují kredit Nově web ve verzi pro mobil a tablet Samoobslužnou aplikaci využívá přes 10 000...

Zavřít