Sítě LTE: T-Mobile pokryl další části Prahy a Plzeňska

LTE pokrytí Prahy rozšířeno na 80 % její populace
Na Plzeňsku pokryty například obce Třebčice, Nepomuk či Útušice
Síť LTE podporuje 45 % všech mobilních zařízení z nabídky operátora

T-Mobile rozšířil LTE pokrytí Prahy na 80 % její populace. Signál nejrychlejšího internetu operátora byl rozšířen také na Plzeňsku. V obou případech došlo také k posílení stávajících LTE sítí operátora v již pokrytých oblastech.

V hlavním městě byly nově pokryty části Zličín, Točná, Dolní Chabry, Čimice, Bohnice, Velká Chuchle, Ruzyně, Střešovice, Letná, Holešovice a Staré Město.

V okrese Plzeň-jih Plzeňského kraje se signál nejrychlejšího internetu rozprostřel například nad obcemi Třebčice, Útušice, Tojice, Mohelnice či Nepomuk.

Síť LTE podporuje v současné době 45 % všech mobilních zařízení z nabídky operátora: více než 40 % mobilních telefonů, téměř 40 % modemů a téměř 60 % tabletů. Operátor nabízí LTE telefony také v nižších cenových hladinách: nejlevnějším takovým přístrojem v jeho aktuální nabídce je Nokia Lumia 635 za 4 599 Kč.

Mohlo by Vás zajímat:  Za starý telefon dobíjecí kupon v hodnotě 100 Kč

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 dává zákazníkům ojedinělou možnost vyrovnat své závazky

Společnost O2 dává zákazníkům v rámci akce nazvané Čistý stůl ojedinělou možnost, jak vyrovnat své závazky. Pokud v období mezi...

Zavřít