Internetová samoobsluha pro předplacenou kartu Jednička

dovolujeme si Vám představit naší novou internetovou samoobsluhu pro předplacené karty Jednička. V této samoobsluze naleznete informace o svém tarifu, vašem zbývajícím kreditu a možnost jeho dobití a také přehled Vašich příchozích a odchozích hovorů. Určitě Vás také potěší možnost změny datového tarifu, nastavení roamingu nebo možnost upozornění na stav kreditu.První přihlášení:
Přihlášení provedete zadáním Vašeho telefonního čísla a čísla PUK1 na adrese jednicka.onemobile.cz.

Aktivace SIM karty
Noví klienti, kteří od nás již obdrželi SIM kartu s novým telefonním číslem, si mohou své telefonní číslo aktivovat samostatně na této adrese. Aktivaci provedete zadáním čísla SIM karty a čísla PIN1. Obě čísla naleznete na SIM kartě (bílé kartičce). Číslo SIM je uvedeno pod čárovým kódem.

Děkujeme za projevenou důvěru a věříme, že budete se našimi službami spokojeni. V případě jakéhokoliv dotazu či připomínky nás kontaktujte telefonicky na čísle 840 777 840 nebo na emailu zakaznik@onemobile.cz.

Tým One Mobile, a.s.

Mohlo by Vás zajímat:  Nedostupnost samoobsluhy

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Nedostupnost samoobsluhy

z technických důvodů jsme byli donuceni k 1. září 2014 ukončit fungování internetové samoobsluhy pro tarify bez závazku (Neomezený Start,...

Zavřít