LAMA mobile se stala přidruženým členem Asociace provozovatelů mobilních sítí (APMS)

Virtuální operátor LAMA mobile, společnost patřící holdingu LAMA ENERGY GROUP, se stala přidruženým členem Asociace provozovatelů mobilních sítí (APMS). Předmětem činnosti APMS je vytváření optimálních podmínek pro rozvoj veřejných mobilních telekomunikačních sítí a poskytování veřejných mobilních telekomunikačních služeb v České republice. Řádnými členy APMS jsou provozovatelé veřejných mobilních telekomunikačních sítí působící na trhu v České […]

Virtuální operátor LAMA mobile, společnost patřící holdingu LAMA ENERGY GROUP, se stala přidruženým členem Asociace provozovatelů mobilních sítí (APMS). Předmětem činnosti APMS je vytváření optimálních podmínek pro rozvoj veřejných mobilních telekomunikačních sítí a poskytování veřejných mobilních telekomunikačních služeb v České republice.

Řádnými členy APMS jsou provozovatelé veřejných mobilních telekomunikačních sítí působící na trhu v České republice, tedy operátoři Air Telecom, O2, T-Mobile a Vodafone. „Vzhledem k tomu, že patříme k úspěšným virtuálním operátorům se silným zázemím energetického holdingu LAMA ENERGY GROUP, chceme se v rámci asociace podílet na vytváření politiky odvětví mobilní komunikace. Chceme podporovat smysluplnou regulaci a zjednodušit procesy, které souvisí s přechodem zákazníka mezi mobilními operátory po vzoru jiných trhů v EU. Máme za to, že taková politika prospěje nejen virtuálním operátorům, ale všem hráčům na trhu,“ uvádí Marek Fabian, ředitel virtuálního operátora LAMA mobile.

Mohlo by Vás zajímat:  LAMA mobile rozšiřuje nabídku dotovaných telefonů

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
LAMA mobile přidává data i volné minuty

Virtuální operátor LAMA mobile, společnost patřící energetickému holdingu LAMA ENERGY GROUP, vylepšuje svou nabídku tarifů. K tarifu CHYTRÁ LAMA za...

Zavřít