Nový iPhone se blíží. Získejte informace o startu prodeje u O2 mezi prvními.

Patříte mezi fanoušky značky Apple a netrpělivě čekáte na představení nové generace telefonu iPhone? Právě pro vás přináší O2 možnost přednostně získat informace k zahájení prodeje nového modelu iPhone, který se v nejbližších týdnech objeví na českém trhu. O2 nabídne nový iPhone ve stejný den, kdy bude oficiálně dostupný v České republice. Pokud chcete získat informace mezi prvními, registrujte se už nyní pomocí formuláře na www.o2.cz/apple.

„iPhone patří v našich prodejnách k nejžádanějším telefonům ve své kategorii a mezi našimi zákazníky má řadu fanoušků. Těm nyní přinášíme možnost dozvědět se mezi prvními datum zahájení prodeje, typy dostupných telefonů a také ceny, za které je budeme nabízet,“ říká Jindřich Fremuth, ředitel divize Rezidentní zákazníci v O2.

Také majitelé nové generace telefonů iPhone budou moct surfovat na nejrychlejší síti 4G LTE, jejíž pokrytí operátor O2 neustále rozšiřuje. Do konce roku plánuje O2 pokrýt vysokorychlostním mobilním internetem více než 90 % obyvatel Česka.

Sítí 4G LTE pokrývá O2 především místa, kde doposud nebyla vysokorychlostní síť k dispozici. Při koupi nového telefonu se proto vyplatí vybírat z LTE telefonů, mezi které patří i nejnovější generace telefonů Apple.

Nový telefon bude možné zakoupit v O2 Prodejnách i na e-shopu se zárukou nejnižší ceny, a navíc na splátky bez navýšení. Pokud si pořídíte nový telefon v jedné ze 147 O2 Prodejen nebo na e-shopu O2, získáte tyto výhody:

  • Garance fungování nejrychlejšího internetu 4G/LTE od O2
  • Záruka nejnižší ceny
  • Možnost zakoupení na splátky bez navýšení
  • Bezplatné poradenství(přenesení kontaktů, pomoc s nastavením telefonu)
  • Správné nastavení a funkčnost internetu, MMS nebo aplikace iMessage
  • Dvouletá záruka a servisní síť na celém území České republiky
  • Originální balení určené pro ČR (návody, nabíječka, atd.)
Mohlo by Vás zajímat:  Samsung Galaxy S III mini: exkluzivně u O2

Abyste si naplno mohli užívat výhod, které síť 4G LTE přináší, musíte mít kromě aktivovaného datového tarifu a přístroje podporující tuto technologii také LTE SIM. Každý zákazník O2 si může svůj typ SIM karty jednoduše ověřit zadáním kódu *444*# a jeho odesláním jako běžného hovoru. Případnou výměnu karty zařídí zdarma konzultanti na kterékoli O2 Prodejně, firemním zákazníkům tuto výměnu zprostředkuje jejich obchodní zástupce.

Apple

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile rozšířil pokrytí ČR sítí LTE

LTE pokrytí T-Mobile spuštěno v osmi dalších okresech pěti krajů Signál LTE nově v šesti městských částech hlavního města Praha...

Zavřít