T-Mobile rozšířil pokrytí ČR sítí LTE

LTE pokrytí T-Mobile spuštěno v osmi dalších okresech pěti krajů
Signál LTE nově v šesti městských částech hlavního města
Praha bude kompletně pokryta sítí LTE do konce září 2014
T-Mobile rozšířil LTE pokrytí České republiky do dalších okresů. Signál nejrychlejšího mobilního internetu operátora je nově dostupný také v šesti městských částech Prahy.

LTE síť T-Mobile nyní mohou využívat zákazníci v částech dalších osmi okresů ČR. Konkrétně jde o Brno-venkov (Jihomoravský kraj), Žďár nad Sázavou, Havlíčkův Brod a Jihlava (kraj Vysočina), Pardubice a Chrudim (Pardubický kraj), Praha-západ (Středočeský kraj) a Rokycany (Plzeňský kraj).

V Praze byly nově pokryty části Radotín, Řeporyje, Stodůlky, Motol, Nebušice a Suchdol. Pro všechny obyvatele hlavního města bude signál LTE T-Mobile dostupný od konce září 2014.

Rychlý mobilní internet 3G a LTE operátora pokryje do konce letošního roku 93 % populace České republiky a 80 % jejího území.

Více informací o LTE síti T-Mobile včetně map pokrytí najdete na t-mobile.cz/LTE.

Mohlo by Vás zajímat:  Havaj s internetem od T-Mobile

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
LAMA mobile se stala přidruženým členem Asociace provozovatelů mobilních sítí (APMS)

Virtuální operátor LAMA mobile, společnost patřící holdingu LAMA ENERGY GROUP, se stala přidruženým členem Asociace provozovatelů mobilních sítí (APMS). Předmětem...

Zavřít