O2 nabízí nový tarif pro mladé nabitý daty

O2 od 1. října nabídne nový tarif pro mladé [:kůl:] data 1 GB. Tento tarif nabídne mladým do 26 let atraktivní kombinaci 120 minut volání do všech sítí, 1 GB dat a SMS do sítě O2 zdarma. Cena tarifu je 399 Kč měsíčně včetně DPH.

„Nový studentský tarif vychází z potřeb našich mladých zákazníků. Jejich prioritou jsou dnes především mobilní data. Proto v tomto tarifu nabízíme velkou porci dat za velmi atraktivní cenu,“ říká Jindřich Fremuth, ředitel divize rezidentních zákazníků O2 Czech Republic.

Pro ty zákazníky, kteří tuto datovou nabídku nevyužijí, je k dispozici standardní tarif [:kůl:], který nabízí 200 MB dat za cenu 299 Kč včetně DPH.

Tarif [:kůl:] [:kůl:]
data 1 GB
Cena 299 399
Volné minuty do všech sítí 120 120
SMS neomezené v síti O2 neomezené v síti O2
Data 200 MB 1 GB
Cena za 1 minutu hovoru po vyčerpání volných minut 3,50 3,50
Cena za SMS 1,50 1,50

Ceny platí pro zákazníky do 26 let při uzavření závazku na dva roky. Bližší informace naleznete zde.

Všechny tarify s mobilními daty od O2 podporují nejrychlejší mobilní síť v České republice – 4G LTE.

Kompletní informace o 4G LTE síti od O2 naleznete ZDE

Technologie 4G LTE od O2 nabízí rychlost stahování dat až 185 Mb/s. Pro využívání sítě 4G je potřeba zařízení, které 4G LTE podporuje, a také nový typ SIM karty – tzv. USIM. Každý zákazník O2 si může svůj typ SIM karty jednoduše ověřit zadáním kódu *444*# a jeho odesláním jako běžného hovoru. Případnou výměnu karty zařídí zdarma na kterékoli prodejně O2, firemním zákazníkům tuto výměnu zprostředkuje jejich obchodní zástupce.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile uvádí na trh novou generaci přátelských tarifů

O2 nabízí široký výběr LTE telefonů v různých cenových kategoriích – seznam všech mobilních telefonů s podporou 4G LTE od O2 naleznete ZDE.

 

 

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 a Policie ČR společně radí seniorům: Nebojte se říkat ne

Podle policejních statistik se více než tisíc seniorů ročně stane obětí podvodníků, kteří vymýšlejí stále nové triky, jak zneužít důvěřivosti...

Zavřít