Vánoce u O2: LTE telefony a tablety za nevídané ceny, navíc s vánočním bonusem až 3000 korun.

Vánoce u O2 odstartují už v sobotu 1. listopadu. O2 letos naděluje telefony a tablety za velmi výhodné ceny, a k nim navíc možnost získat až 3 000 korun zpět ve vyúčtování. Všechny telefony a tablety z vánoční nabídky podporují nejrychlejší mobilní internet 4G LTE, jehož pokrytí O2 stále rozšiřuje.

Nejlepší mobilní internet

Podle říjnového průzkumu agentury Ipsos na vzorku více než tisíce respondentů nabízí O2 nejlepší mobilní internet s nejširším pokrytím, což potvrdila téměř polovina dotazovaných.

O2 do Vánoc plánuje pokrýt vysokorychlostním internetem 93 % obyvatel. Internetem 4G LTE pokrývá především místa, na kterých doposud nebyla vysokorychlostní síť k dispozici. „Aby zákazníci na nově pokrytých místech mohli rychlý mobilní internet využívat, musí mít přístroj s podporou LTE. Při výběru nového telefonu nebo tabletu se proto nevyplatí investovat do přístroje, který LTE nepodporuje. V rámci vánoční nabídky proto nabízíme LTE zařízení za skvělé ceny, které platí pro všechny. Novým i stávajícím zákazníkům O2 hlasových tarifů s daty nebo mobilního internetu dáváme navíc bonus až 3000 korun, díky kterému je vánoční nabídka ještě výhodnější „ říká Jindřich Fremuth, ředitel divize rezidentních zákazníků v O2.

Samsung

Vánoční bonus až 3000 korun

Do vánoční nabídky zařadilo O2 více než dvacet LTE telefonů a tabletů značky Samsung, Huawei, Alcatel, do nabídky míří nově i telefon značky Lenovo.

Aby si lidé mohli nově pořízená LTE zařízení užívat naplno, potřebují mít také aktivovaný datový tarif. Při koupi LTE zařízení značky Samsung, Huawei, Alcatel nebo Lenovo a při aktivaci nového datového tarifu nebo restartování závazku nabízí O2 vánoční bonus až 3000 korun. Tato částka bude promítnuta jako sleva ve vyúčtování následujících 6 měsíců.

Vánoce u O2

Samsung Galaxy ALPHAGalaxy S5 miniHuawei Ascend G6 LTESamsung Galaxy Tab 4 10.1 LTELenovo A606

O2 mapa pokrytí

Kompletní nabídka všech LTE telefonů a tabletů je k dispozici na webu www.o2.cz, zařízení je možné pořídit také na všech 147 O2 Prodejnách, kde konzultanti zákazníkům poradí s výběrem telefonu a zdarma vymění SIM kartu v případě, že ta stávající nepodporuje LTE. O2 Guru navíc bezplatně pomohou s jeho nastavením a převedením kontaktů.

Mohlo by Vás zajímat:  O2 Kachničky – jedna z nejefektivnějších kampaní na českém Facebooku

Podmínkou využití 4G LTE je také speciální SIM karta, tzv. uSIM. Pokud si zákazník není jistý, jaký typ SIM karty má, může si jej ověřit zadáním kódu *444*# a odesláním jako běžný hovor. V případě, že má zákazník klasickou SIM kartu, konzultanti O2 ji na kterékoli prodejně zdarma vymění. V případě firemních zákazníků výměnu karty zařizuje obchodní zástupce dané firmy.

Aktuální mapa pokrytí je k dispozici na www.o2.cz/lte

Vánoční nabídka O2.jpg 2020 kB
pdf O2 Vánoce_Alcatel ONETOUCH POP 8S.pdf 1777 kB
pdf O2 Vánoce_Samsung a Huawei.pdf 2496 kB
O2 Vánoce_Samsung GALAXY Core LTE.JPG 95 kB
O2 Vánoce_Alcatel ONETOUCH POP 8S.JPG 89 kB

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
VÁNOCE U T-MOBILE

S unikátní službou Fresh každý rok nejnovější zařízení Plošná sleva 1 000 Kč na atraktivní modely značky Samsung Zajímavé výhody v programu Našim...

Zavřít