VÁNOCE U T-MOBILE

S unikátní službou Fresh každý rok nejnovější zařízení
Plošná sleva 1 000 Kč na atraktivní modely značky Samsung
Zajímavé výhody v programu Našim pro radost

První část vánoční nabídky T-Mobile přináší zákazníkům atraktivní slevy na vybrané telefony a unikátní službu Fresh, se kterou mohou své staré mobilní zařízení vyměnit každý rok za nejnovější model, a to včetně pojištění a odkupu starého přístroje. Služba startuje na 49 korunách měsíčně. Nechybí ani novinky v programu Našim pro radost. Vánoční nabídku představí v kampani Ivan Trojan se svou třídou, opět pod taktovkou Saatchi & Saatchi.

„Jsme velice rádi, že jako leader na poli technologických inovací můžeme poskytnout našim zákazníkům další zajímavou službu. Tentokrát v jejím rámci mohou klienti vyměnit svůj starý telefon za nejnovější model, a to každý rok a za velmi příjemnou cenu,“ říká Dana Tomášková, ředitelka marketingu T-Mobile pro segment domácností.

NEJNOVĚJŠÍ MODELY SE SLUŽBOU FRESH

Praktická služba Fresh se kompletně postará o mobilní přístroje zákazníků a umožní jim vyzkoušet každý rok nejnovější chytré zařízení. Zájemci již nemusí čekat obvyklé dva roky na uplynutí smlouvy, nyní mohou mít každých 12 měsíců nový mobil, tablet či notebook. Nový přístroj nemusí platit celý hned, platbu mohou rozložit až na 24 měsíčních splátek, a to bez navýšení. Další výhodou je možnost odprodat starý model přímo v prodejnách T-Mobile, přičemž takto získané prostředky jsou použity na pokrytí případných zbývajících splátek či na zlevnění nového zařízení.  Nedílnou součástí služby je i velmi praktické pojištění proti poškození a krádeži. Cena služby se odvíjí od ceny pořizovaného modelu, startuje již na 49 Kč/měsíc. Služba Fresh je poskytována pouze ke smlouvám na dvě a více let a je vázána na výrobní číslo zařízení. Orientační výkupní cenu starého přístroje získají zákazníci od 1. listopadu na www.t-mobile.cz/vanoce.

Mohlo by Vás zajímat:  MLUVME SPOLU pod hlavičkou Fondu T-Mobile
Cena služby Fresh měsíčně Cena mobilního zařízení
   49 Kč do 4 000 Kč
                                 99 Kč                                4 000 – 7 000 Kč
                               149 Kč                                7 000 – 10 000 Kč
  199 Kč nad 10 000 Kč

SLEVY NA VYBRANÁ ZAŘÍZENÍ, ZBOŽÍ A SLUŽBY                                                                                              

Ani letos na Vánoce nebudou chybět slevy na vybrané přístroje pro naše klienty. Na vybrané modely získají zákazníci plošnou slevu ve výši 1 000 Kč. Na Vánoce je ale připravena ještě speciální sleva pro ty nejvěrnější. Klienti, kterých se speciální nabídka týká, budou informováni prostřednictvím e-mailu. Sleva není kombinovatelná s plošnou slevou. Vybraná zařízení bude možné pořídit na splátky od 1 Kč.

Vybrané modely ve slevě Cena s DPH po plošné slevě
Samsung Galaxy ACE 4 LTE  3 451 Kč
                          Samsung Galaxy S5 mini LTE                         9 201 Kč
                          Samsung Galaxy S5                       14 951 Kč
                          Samsung Galaxy S5 Note 4                       18 401 Kč
         Samsung Galaxy Tab4 10.1 LTE   9 201 Kč
Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile zahajuje testovací provoz 3G sítě

Další zajímavé slevy na zboží a služby mohou získat všichni zákazníci operátora (tedy i uživatelé předplacených karet) v programu Našim pro radost. Aktuálně mohou klienti před Vánocemi využít příjemných slev na vstupenky do divadla, sportovní zboží, módní oblečení renomovaných značek, elektroniku, kosmetiku, ale i další zboží a celou řadu služeb.  Nabídka je široká, na své si na www.nasimproradost.cz přijde opravdu každý.

Více k vánoční nabídce od 1. listopadu na www.t-mobile.cz/vanoce.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Deutsche Telekom spouští evropský M2M partnerský program

Nový partnerský program pro podporu M2M řešení v Evropě 34 řešení od 15 partnerů Lokální M2M partnerské programy nominují evropské...

Zavřít