SOUTĚŽ O ATRAKTIVNÍ CENY S PROGRAMEM NAŠIM PRO RADOST

  • Ceny potěší příznivce počítačových her
  • Hlavní výhrou je SONY PlayStation 3. HDD 500 GB
  • Nová nabídka výhod na leden

T-Mobile připravil pro své zákazníky hned zkraje nového roku zajímavou soutěž v rámci programu výhod Našim pro radost. Ten klientům nabízí lákavé slevy na atraktivní zboží renomovaných značek. Osm hodnotných cen potěší všechny příznivce počítačových her. Soutěž startuje dnes a končí 31. ledna 2015, přihlásit se mohou všichni zákazníci operátora.

Mechanika samotné soutěže je velice jednoduchá – stačí se přihlásit k odběru novinek z benefitního programu a uhodnout správnou odpověď na otázku Kolik stažení aplikace Našim jsme zaregistrovali k 31. 12. 2014?

A nač se mohou soutěžící těšit?

  • 1. cena: SONY PlayStation 3. HDD 500 GB
  • 2. –6.cena:  mobilní telefon Samsung I9195 GALAXY S4 mini – černá edice
  • 7. cena: digitální videokamera SONY SD HANDYCAM
  • 8. cena: přenosná herní konzole SONY PlayStation Portable PSP-E1004 white

Malou odměnu ale obdrží každý zákazník, který se do programu Našim pro radost do konce ledna přihlásí – na měsíc zdarma získá jeden ze tří nových uvítacích tónů. Do nejužšího výběru se dostala Lana Del Rey, Robbie Williams nebo Depeche Mode.

Ti, kteří nechtějí soutěžit, pak mohou využít aktuální lednové nabídky. Těšit se mohou na slevu 2 200 Kč na nákup elektroniky značky SONY, druhou vstupenku do Divadla v Dlouhé za 1 Kč, 20% slevu na zboží značky Dermacol, 15% na sortiment Breno nebo stokorunovou slevu k nákupu na on-line supermarketu www.rohlik.cz a mnohé další výhody.

Kompletní pravidla soutěže a další informace o programu Našim pro radost zde.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile: rychlejší DSL internet za stejnou cenu

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Rychlý internet T-Mobile pokrývá 93 % populace ČR

T-Mobile splnil slib, že jeho rychlý mobilní internet (3G + LTE) bude do konce roku 2014 pokrývat 93 % populace...

Zavřít