ZMĚNA NA POZICI FINANČNÍHO ŘEDITELE TMCZ k 1.7. 2015

Novým finančním ředitelem T-Mobile Czech Republic se k 1. červenci 2015 stane Stephan Eger, který v současné době zastává pozici Senior Vice Presidenta Group Investor Relations Deutsche Telekomu (DT). Stephan Eger střídá Otakara Krále, jenž ke stejnému datu přechází na pozici Director of Strategic Projects v oddělení Finance Europe.

Otakar Král (1966) pracuje v T-Mobile Czech Republic, resp. Radiomobil od samotného počátku, tedy od roku 1996, a během své kariéry vystřídal řadu řídících pozic v oddělení financí. V roce 2002 se stal finančním ředitelem a v následujících letech významně přispěl k dosažení vedoucí pozice   T-Mobile na českém trhu jak v oblasti počtu zákazníků, tak profitability. V poslední době se podílel na úspěšné integraci T-Systems Czech Republic and GTS Czech.

Od 1. července tohoto roku bude Otakar Král zastávat pozici ředitele strategických projektů v oddělení Finance Europe Deutsche Telekomu. V nové pozici bude podporovat Ralpha Rentschlera, Senior Vice Presidenta Finance Europe.

“Chtěl bych Otovi poděkovat za výdrž I neutuchající nasazení, s nimiž vykonával dlouhá léta tak náročnou pozici.  Během let naší spolupráce jsem si mnohokrát uvědomil, jak je skvělé spolupracovat s finančním ředitelem, jehož názory nejsou řízeny pouze optikou financí, “ komentuje Milan Vašina, generální ředitel T-Mobile a dodává: “Rád bych Otovi popřál v jeho nové pozici hodně úspěchů a zároveň přivítal Stephana, který, jak věřím, přinese do našeho týmu I podnikání nový impuls.”

Stephan Eger (1967) pracuje v DT od roku 2007, kdy se stal manažerem Vztahů s investory. Byl zodpovědný za transparentní a konstruktivní dialog s institucionálními i drobnými akcionáři. Během posledních osmi let získal řadu ocenění za skvělou práci v oblasti Investor Relations: v loňském roce šlo o cenu Thomson Reuters Extel za kvalitu vztahů s Investory (2014) či cenu německých investorů „Deutscher Investor Relations Preis“.

Mohlo by Vás zajímat:  2010: nové služby, nové výzvy

V nové roli bude Stephan zodpovědný za veškeré finanční operace společnosti. Jako člen nejvyššího vedení TMCZ bude přispívat k celkovému řízení společnosti a rozvoji podnikání, a bude odpovídat za výkonnost a celkové výsledky operátora.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
AKCE NÁKUPNÍ KOŠ

Kupte 3ks jakýchkoli produktů z nabídky a získejte 10 volných minut do všech sítí Pro registraci nákupu a získání volných minut...

Zavřít