Nový MacBook a informace o Apple Watch!

Tento rok proběhla první Apple Keynote, 9. března 2015 představil CEO Apple Tim Cook zcela nový MacBook, který opět posunul představu o tom, jak má vypadat notebook. Spousta revolučních novinek ve třech barvách otevírá zcela novou produktovou řadu vedle MacBooku Air a MacBooku Pro.Dalším produktem na pódiu byla Apple TV, kde byla oznámena nejen příjemná změny ceny (v ČR pokles cca o 500 Kč), ale i vstup HBO do tohoto zařízení. Neméně zajimavou částí byla ukázka spolupráce Apple a zdravotnických zařízení, která ukazuje směr firmy v oblasti zdraví.

Poslední částí bylo více informací o Apple Watch, kde proběhla obsáhlá ukázka, včetně oznámení, že již v současné době jsou k dispozici tisíce aplikací. Bylo demonstrováno používání, včetně SIRI, telefonování a mnoha dalších možností.

Bohužel česká republika není v první vlně prodeje těchto nových produktů, o zahajení prodeje vás budeme informovat.

Záznam Apple Keynote si můžete pustit na adrese http://www.apple.com/live/2015-mar-event/

Mohlo by Vás zajímat:  O dragon mobile

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Vyhněte se kolapsům PC jednou provždy!

Máte pomalu fungující nebo zcela nefunkční PC? Nová služba PC servis zajistí bezchybný chod vašeho domácího IT zařízení. Platíte pevnou...

Zavřít