T-MOBILE ROZJÍŽDÍ PÁTÝ ROČNÍK SOUTĚŽE PRO ZAČÍNAJÍCÍ PODNIKATELE

  • Edukační webináře a regionální semináře po celé ČR zdarma
  • Celková hodnota výher přesahuje 2 miliony korun
  • Registrace projektů do 19. března

Společnost T-Mobile vyhlašuje již pátý ročník soutěže pro začínající podnikatele Rozjezdy roku. Soutěž pomáhá uchazečům řešit základní otázky jak začít podnikat, kde hledat příležitosti a partnery, čeho se v začátcích podnikání vyvarovat či jak se zorientovat ve složité problematice financí, marketingu nebo obchodních taktik. Svými radami přispějí zkušení odborníci, investoři a podnikatelé, zároveň i samotní výherci předchozích ročníků soutěže. Letos může ve 14 krajích uspět až 42 soutěžících, projekty lze přihlásit od 26. 2. do 19. 3. 2015. Výherci regionálních kol pak postupují do finále, kde veřejnost rozhoduje on-line hlasováním o absolutním celorepublikovém vítězi.

„Chceme i nadále podporovat odvážné lidi s dobrým nápadem, kteří jsou schopni nejen vytvořit něco dlouhodobě udržitelného, ale svým byznysem mohou prospět svému okolí, například tím, že vytvoří další pracovní příležitosti v regionu,“ říká Martina Kemrová, senior manažerka firemní komunikace v T-Mobile.

Výhry a podpora
Vítězové soutěže získají opět balíčky telekomunikačních služeb na jeden rok zdarma, tablety, služby partnerů zdarma a podporu v podobě odborného poradenství. Ani letos nechybí finanční podpora od T-Mobile – výherci si rozdělí 660 000 Kč. Soutěžící mají také příležitost získat inspiraci přímo u účastníků předešlých ročníků soutěže – setkat se mohou na seminářích v regionech, nebo prostřednictvím blogu s výmluvným názvem Jazyk na vestě, na nějž aktivní část z nich pravidelně přispívá.

Sepsat projekt není tak lehké, jak by se mohlo zdát, proto je hned v úvodu vyhlášení soutěže přichystán první webinář právě na toto téma. Chybět nebudou informace o novinkách a změnách v samotné soutěži. Webinář je zdarma a proběhne on-line již 24. února od 20:00 hodin, zájemci se mohou přihlásit zde.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile bude nabízet CD „Srdcebeat“

Partneři
Podporu soutěži přinášejí také partneři – a mnozí již opakovaně. Hlavními partnery letošního ročníku jsou Česká spořitelna, Huawei, Xerox a agentura Najisto, kteří společně s T-Mobile poskytnou výhercům praktické ceny. Mezi odbornými partnery nechybí již tradiční podporovatelé: LMC, iPodnikatel, HUB a Hospodářská komora Plzeň.

„Česká spořitelna má profesionální tým firemních bankéřů, kteří poskytují start-upům dlouhodobou podporu podle jejich individuálních potřeb. Těšíme se, že se opět i v letošním ročníku potkáme s nadějnými začínajícími podnikateli a pomůžeme jim s nastavením jejich business plánu a rádi se podělíme o zkušenosti s financováním podnikání. I proto podpoříme start podnikání celorepublikového vítěze částkou 150 000 Kč a všechny regionální vítěze firemním účtem, bez kterého se jejich podnikání neobejde,“ uvedla Petra Michalská, manažerka segmentu Podnikatelé a malé firmy z České spořitelny.  

Kampaň
Rozjezdy roku 2015 doprovází kreativní kampaň „Skládačky“ vytvořená agenturou Made by Vaculík. V kampani se objeví vítězky loňského ročníku: celorepubliková vítězka Zuzana Kubíčková s projektem Moje dílna a výherkyně speciální ceny týmu Rozjezdů roku 2014 Jaroslava Michalcová s Kavárnou – cukrárnou Dortletka.

O Rozjezdech roku
Do Rozjezdů roku se za 4 roky konání soutěže přihlásilo přes 1 400 zajímavých projektů. T-Mobile spolu s partnery doposud podpořil 229 vítězů, mezi které byly rozděleny ceny a služby v hodnotě přes 25 milionů korun. Nejaktivnější soutěžící jsou z Prahy, středních Čech a Moravy. Poradenství odborníků z řad zaměstnanců společnosti T-Mobile a expertů z řad partnerů soutěže v oblasti marketingu, zakládání firmy a také online marketingu představuje pro soutěžící výraznou pomoc při startu firmy.

Podrobné informace o projektu zde.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Cíle jsme splnili, komentuje první rok operátora O2 pod křídly PPF Tomáš Budník

Operátor O2 dnes oznámil své finanční a provozní výsledky za rok 2014. I přes probíhající transformaci společnosti a zhoršující se...

Zavřít