O2 Sport startuje už 8. srpna. První dvě kola Synot ligy odvysílá v testovacím režimu

Ty největší šlágry fotbalové Synot ligy zamíří již brzy na kanál O2 Sport. K utkání prvního kola nové sezóny proti sobě nastoupí FC Viktoria Plzeň a SK Slavia Praha. Živý přenos startuje na O2 Sport v pátek 24. července v 17.30 hodin. Zápas bude komentovat zkušený fotbalový znalec Tomáš Radotínský, z plzeňského trávníku se bude o poločase hlásit Václav Pilný.

.

„První dvě kola odvysíláme v testovacím režimu, tedy bez studia i možnosti přepínat mezi různými kamerami. Diváci je budou moct vyzkoušet teprve v ostrém provozu,“ vysvětluje Marek Kindernay, výkonný ředitel kanálu O2 Sport. Operátor se proto rozhodl ostrý start kanálu ještě urychlit. Místo avizovaného termínu v polovině srpna spustí O2 Sport své vysílání o týden dřív, tedy v sobotu 8. srpna.

O2 Sport bude dostupný majitelům digitální televize O2 TV a uživatelům mobilní aplikace O2TV Go už od pátku 24. července na programu 55. Na pozici 56 pak najdou tento kanál v HD verzi.

Mohlo by Vás zajímat:  Další rozšíření O2TV Go. Dočkali se majitelé zařízení s Windows Phone

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Nejoblíbenější letní destinací zákazníků O2 se stalo #Velkocesko

Všichni zákazníci O2 mohou letos v létě na dovolené volat za ceny jako doma. O2 svou nabídkou zbořilo hranice a...

Zavřít