O2 Sport začíná vysílat z nového studia

Vlastní sportovní kanál O2 Sport digitální televize O2 TV nabídne špičkové fotbalové zápasy Premier League, Champions League a SYNOT Ligy, to vše v interaktivním provedení. Přímé přenosy ze zbrusu nového televizního studia v O2 areně budou komentovat známá jména jako Tomáš Radotínský nebo Petr Svěcený. Stanice však necílí jen na fotbalové fanoušky, na své si přijdou i milovníci WRC, basketbalu, volejbalu, tenisu či plavání.

Nevykoukatelná zásoba fotbalu i dalších sportů

Od srpna nebude na televizní stanici O2 Sport chybět to nejlepší z českého i evropského fotbalu. Ostrý start kanálu naplánovalo O2 na sobotu 8. srpna.„Pro náš kanál se nám podařilo získat sublicenci na pět zápasů Premier League. Diváci je uvidí s českým komentářem a v kulisách našeho studia. V prvním utkání, které v tomto režimu odvysíláme, se proti sobě postaví Chelsea a Swansea City,“ vysvětluje Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 Sport. O2 Sport zároveň odvysílá největší šlágr z každého kola domácí SYNOT ligy a také na 130 zápasů nejprestižnější klubové soutěže světa Champions League.

Diváci se mohou těšit také na unikátní přenosy v nádherných scenériích z Mistrovství světa v rallye WRC, které se na obrazovkách poprvé objeví 20. srpna. V říjnu na O2 Sport ještě přibydou čtvrteční přenosy z nejlepší basketbalové soutěže Evropy –Euroligy, chybět nebudou ani přímé přenosy všech volejbalových zápasů Evropských šampionátů, 8 závodů světového poháru v plavání FINA, živé přenosy i záznamy boxu, kickboxu a MMA i vybrané turnaje okruhů ATP a WTA.

Tváře za mikrofonem

K mikrofonům v dynamickém televizním studiu, ze kterého se divákům budou moderátoři a komentátoři pravidelně hlásit, zasednou zkušení fotbaloví matadoři jako Tomáš Radotínský, Petr Svěcený, Vlastimil Kaiser nebo Jiří Vrba. Doplní je Milan Štěrba, Václav Pilný a Kateřina Trejbalová. Ostatní sporty bude reprezentovat Petr Janouch (basketbal), Jiří Baumruk (volejbal, plavání), Ondřej Novotný (bojové sporty) nebo Petr Horák (motorismus).

Mohlo by Vás zajímat:  O2 odměňuje své stávající zákazníky. Přináší jim dvě výhodné nabídky mobilního internetu.
Plně digitální studio

Interiér dekorace plně digitálního televizního studia O2 Sport navrhl renomovaný slovenský scénograf Jaro Holota, který se proslavil přípravou prostor pro soutěže X-Factor nebo Chartshow. „Umístění studia v O2 areně není náhodné. Můžeme zde využívat kapacity páteřní sítě O2 a také přímého napojení na klíčové sportovní události, které se zde konají,“ dodává Marek Kindernay. Do studia, vysílacích režií a střižen o celkové velikosti 200 m2 bylo nataženo přes 2 km videokabelů, 2 km audiokabelů a 4 km silno a slaboproudých kabelů, které dohromady zajistí jedinečnou podívanou.

Sportovní přenosy i pestrou programovou nabídku podtrhne také speciální grafika natáčená na míru sportovnímu obsahu TV stanice.

O2 Sport studio

Jak na O2 TV

Digitální televizi O2 TV využívá na 200 tisíc českých domácností a zájem o tuto službu stále roste. Kanál O2 Sport bude dostupný právě zákazníkům O2 TV, a to v rámci všech nových televizních tarifů (O2 TV M, O2 TV L, O2 TV XL), které O2 aktuálně nabízí. Službu O2 TV je možné zřídit s internetem od O2 nebo i bez něj. Je ale potřeba být v oblasti pokryté pevnými sítěmi od O2. Druhou alternativou je potom mobilní televize O2TV Go, kterou je možné pořídit samostatně a která umožní sledovat O2 Sport až na čtyřech různých přenosných zařízeních současně (počítač, tablet nebo mobil).

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
T-Mobile přináší zákazníkům aplikaci UBER

Sleva na první jízdu po Praze 500 Kč Bezhotovostní platba Pro iOS, Android a Windows T-Mobile se připojil k mezinárodní spolupráci...

Zavřít