T-MOBILE ŽIJE FOTBALEM

  • Sleva 15 % na domácí zápasy reprezentace
  • Zbrusu nový portál pro fanoušky www.fotbalvsrdci.cz
  • Soutěž o doprovod dětí při nástupu fotbalistů před zápasem
  • Praktická aplikace české fotbalové reprezentace

Podzimní část kvalifikace na EURO 2016 se blíží, fotbal v srdci má téměř každý Čech. Aby fanoušci mohli k „nároďáku“ ještě blíž, připravil T-Mobile hned několik novinek: nový web s možností zaslat reprezentaci vzkaz přímo na hřiště, soutěž, praktickou fotbalovou aplikaci a slevu na vstupenky.

Každý fanoušek jistě ocení 15% slevu na domácí kvalifikační zápas České fotbalové reprezentace s týmem Kazachstán. Slevový kód lze jednoduše stáhnout přes www.nasimproradost.cz. K dispozici je 1 000 vstupenek, hraje se 3. září v Plzni. Stejná sleva pak na příznivce nejpopulárnějšího sportu čeká u zápasu s týmem Turecka 10. října.

Kluci, zaberte!

Zbrusu nový portál www.fotbalvsrdci.cz nabídne fandům kromě standardních informací o reprezentaci, zápasech, hráčích, vstupenkách, soutěžích a akcích unikátní možnost zanechat reprezentaci vzkaz. Vybrané vzkazy se pak objeví přímo během zápasu před zraky všech diváků na LED panelech. Uživatelé sociálních sítí, kteří svůj vzkaz označí hastagem #fotbalvsrdci, se do této exkluzivní „fanzóny“ mohou dostat také. Fanoušky jistě potěší i sekce Jak to vidí hráči, kde naleznou přehled všech účtů na sociálních sítích nejen reprezentace, ale hlavně jednotlivých hráčů. Neméně lákavá bude i složka Šéf fanoušků, kterou povede mediálně známá tvář z oblasti sportu.

Tati, můžu doprovodit Čecha na stadion?

Od 13. do 27. srpna poběží na www.fotbalvsrdci.cz soutěž o doprovod dětí při nástupu hráčů na zápas s Kazachstánem. Mechanika je jednoduchá – junior vytvoří obrázek, jak si představuje svůj nástup s fotbalistou na hřiště, rodiče pak tento výtvor nahrají na web. Vyhraje 11 dětí, které nasbírají největší počet „lajků“. Vítězné kresby budou také vyvěšeny v kabině hráčů. Obrázek v kabině spolu s fotografiemi z doprovodu při nástupu reprezentace pak může zhlédnout celá rodina i na Facebooku operátora.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile nabízí zdarma Zálohu kontaktů

Fotbalová apka

Fanoušci jistě ocení i praktickou fotbalovou apku s názvem Česká Repre pro Android a iOS, která jim umožní mít veškeré aktuální dění neustále po ruce. Oficiální aplikace České fotbalové reprezentace nabídne nejen aktuality z oblasti zpravodajství, rozvrhy zápasů, zajímavé statistiky, ale i profily hráčů (včetně U21). Chybět nebude historie turnajů, zajímavé české úspěchy a sekce pro skalní fandy – zde budou k dispozici užitečné informace o stadionech, vstupenkách, fanzónách a zájezdech s Českou fotbalovou reprezentací.

Na další fotbalové akce se zákazníci mohou těšit v září.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Ekologická centrála Vodafonu získala zlatý certifikát LEED

Nová budova Vodafonu v pražských Stodůlkách získala zlatý certifikát Leadership in Energy and Environmental Design (LEED). Ten je udělován stavbám,...

Zavřít