Vodafone přináší na trh nejdostupnější chytrý telefon s LTE

Vodafone v září uvede cenově dostupný model Smart speed 6, jenž za revoluční cenu nabízí vysokorychlostní internet LTE, operační systém Android 5.1 Lollipop s intuitivním uživatelským rozhraním a optimalizovaným využitím baterie. Společně s novinkou vstoupí na trh také bílá varianta vlajkové lodi Vodafone Smart ultra 6.

Telefon Smart speed 6 zpřístupní rychlé a spolehlivé služby ještě většímu počtu zákazníků. S LTE je možné přenášet data až 8 krát rychleji než se staršími typy sítí. Novinka běží na nejnovějším operačním systému Android 5.1 Lollipop. Výkon zajišťuje čtyřjádrový procesor MediaTek 6735M a operační paměť o velikosti 1 GB. Ve své cenové kategorii tak Smart speed 6 patří k nejlépe vybaveným zařízením na trhu.

Součástí výbavy je širokoúhlý 4,5“ displej s rozlišením 854×480 pixelů, kvalitní 5 MPx zadní fotoaparát a přední 2 MPx kamerka. Pořízené fotky a videa lze jednoduše upravovat a ukládat na 8 GB vnitřní paměť rozšiřitelnou pomocí microSD karty o dalších až 32 GB. Vodafone Smart speed 6 bude k dispozici v antracitové barvě za atraktivní cenu 2 377 Kč.

Zároveň s novým modelem vstoupí do portfolia Vodafonu bílá varianta úspěšné vlajkové lodi Smart ultra 6 s modře podsvícenými senzorovými tlačítky. Stejně jako Smart ultra 6 v černém provedení bude i bílá verze stat 4 977 Kč.

Mohlo by Vás zajímat:  Vodafone spouští vysokorychlostní 3G síť v Plzni

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Startuje O2 TV Air – mobilní televize nabitá sportem

Operátor O2 přichází s další novinkou z oblasti digitální televize O2 TV. Od 6. srpna si budou moct zákazníci pořídit...

Zavřít