T-Mobile spouští pět nových datových Twist balíčků

  • Dva datové balíčky s neomezeným přístupem na sociální sítě
  • Tři balíčky kombinující hlas, data a SMS

T-Mobile připravil pro zákazníky pět nových Twist balíčků, z nichž si vybere určitě každý. Internet na týden+ a Internet na měsíc+ přinášejí navíc, na rozdíl od variant bez „+“, neomezený přístup na sociální sítě. Další tři týdenní balíčky označené jako „Pohromadě“ kombinují hlas, data a SMS. Nová nabídka platí od 24. srpna 2015. Stávající balíčky pro volání zůstávají beze změny.

„T-Mobile v současné době pokrývá superrychlým internetem již 95 % populace. V souvislosti se stoupajícím pokrytím LTE a vyšší penetrací chytrých telefonů se logicky zvyšuje i poptávka Twist zákazníků po vhodných datových balíčcích,“ říká Tomáš Ryšavý, ředitel pro rezidentní segment v T-Mobile, a dodává: „Po dubnovém spuštění balíčků s neomezeným voláním a květnovém obohacení datových balíčků tak nyní přicházíme s dalšími novinkami pro Twist klienty.“

Nabídka zaměřená na potřeby fanoušků sociálních sítí s neomezeným přístupem na Facebook, Twitter a další sítě nově přináší dva datové balíčky:

  • Internet na týden+ s datovým limitem 50 MB za 99 Kč/týdně
  • Internet na měsíc+ s limitem 500 MB za 399 Kč/měsíčně

Balíčky Internet na týden a Internet na měsíc zůstávají zachovány ve stávající podobě.

Pro zákazníky, kteří se nechtějí omezovat výběrem mezi voláním nebo daty, pak přináší tři týdenní balíčky kombinující volání, data a, v jednom případě, SMS: Pohromadě MINI, Pohromadě STANDARD a Pohromadě MAX (blíže viz tabulka).

Balíček Pohromadě MINI Pohromadě STANDARD Pohromadě MAX
Volání Neomezeně na čísla značky

T-Mobile 19–7 hodin

Neomezeně na čísla značky

T-Mobile

Neomezeně do všech sítí

v ČR

Data 25 MB 40 MB 100 MB
SMS Neomezeně do všech sítí v ČR
Cena 49 Kč 99 Kč  249 Kč

Zákazníci si balíčky mohou objednat pomocí bezplatné SMS, samoobsluhy Můj T-Mobile a některé z nich i pomocí úvodní stránky pro využití dat.

Kompletní nabídka Twist balíčků zde: www.t-mobile.cz/balicky.

Mohlo by Vás zajímat:  John Legere jmenován generálním ředitelem společnosti T-Mobile USA

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Další vlna přechodu na nový systém CRM spojená s odstávkou

Od pátku 21. 8. 20:00 hodin do pondělí 24. 8. 2015 dopoledne proběhne plánovaná aktualizace a úprava systémů T-Mobile. Tato...

Zavřít