Twist zákazníci mohou volat týden do všech sítí zdarma

Nová kampaň se zaměří mimo jiné na balíček Twist neomezeně síť nesíť
Týden neomezeného volání do všech sítí zdarma při prvním objednání
Nabídka platí v době kampaně od 1. září do 31. října 2015

T-Mobile se v rámci nové kampaně zaměří mimo jiné na zákazníky, kteří využívají předplacenou službu Twist, a umožní jim neomezené volání na jeden týden zdarma. Stačí, když si v období od 1. září do 31. října 2015 poprvé aktivují balíček Twist neomezeně síť nesíť.

Operátor aktuálně nabízí klientům s předplacenou hlasovou kartou tři neomezené balíčky pro volání:

  • Twist neomezeně v síti 19–7,
  • Twist neomezeně v síti
  • a Twist neomezeně síť nesíť.

Na poslední jmenovaný produkt, který přináší neomezené volání do všech sítí v ČR, bude zaměřena kampaň chystaná na září a říjen. Jde o nejoblíbenější balíček ze tří výše uvedených, jeho podíl na aktivacích dosahuje téměř 70 %. „Chceme našim Twist zákazníkům připomenout výhody balíčku Twist neomezeně síť nesíť a nabídnout jim jeho bezplatné vyzkoušení,“ říká Tomáš Ryšavý, ředitel pro rezidentní segment v T-Mobile.

V době trvání kampaně bude každý klient T-Mobile s předplacenou hlasovou kartou moci tento balíček zdarma využívat jeden týden. Nabídka se vztahuje k první aktivaci provedené v období od 1. září do 31. října 2015 – objednat bude možné přes SMS (ve tvaru TWISTNEOMEZENE A na 4603), samoobsluhu Můj T-Mobile, zákaznické centrum, nebo na značkové prodejně. Po týdnu se balíček automaticky obnoví za standardní cenu 139 Kč/týden, pokud jej zákazník nezruší (přes SMS ve tvaru TWISTNEOMEZENE D na 4603, nebo prostřednictvím Můj T-Mobile).

Více informací o této nabídce naleznete od 1. 9. 2015 na www.t-mobile.cz/volanky.

Mohlo by Vás zajímat:  T-Mobile: nové pevné služby pro firmy

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
Mobil pro prvňáčka? Třetina rodičů je pro.

Začátek školního roku je pro rodiče dobrým důvodem proč pořídit školákům nový mobilní telefon. Koupi mobilu při této příležitosti zvažuje...

Zavřít