PREMIER LEAGUE OD SRPNA V T-MOBILE TELEVIZI

Již rok se zákazníci T-Mobile televize mohou těšit z prémiového fotbalového obsahu  – na programech Digi Sport 1 a 2 mohou sledovat německou Bundesligu, italskou Sérii A či španělskou LaLigu i anglickou pohárovou soutěž FA Cup.

Nyní T-Mobile přichází s radostnou zprávou: od 9. srpna 2019 se nabídka obohatí o zcela nový kanál Premier Sport, jehož hlavním trhákem budou přenosy z anglické Premier League. Zahajovací zápas nové sezóny soutěže Liverpool FC – Norwich City mohou fotbaloví fanoušci sledovat už 9. srpna ve 21 hodin.

Nový kanál Premier Sport bude v České republice dostupný u T-Mobile, DIGI TV a O2 Czech Republic, na Slovensku pak u Slovak Telekomu, DIGI SLOVAKIA a Orange Slovensko. Vlastníkem televizní licence na nový kanál je společnost DIGI SLOVAKIA, s.r.o.

Stovky zápasů tří ostrovních soutěží, všechny informace na jednom místě

V minulé sezóně Premier League bylo možno vysílat maximálně 200 přímých přenosů, nicméně v každém z následujících tří ročníků bude možno odvysílat o 32 zápasů více. Za tři roky jde tedy o téměř 700 přímých přenosů z nejvyšší soutěže. Už v srpnu se diváci mohou těšit na opravdové hity:

11. srpna 2019, 17:00 – Manchester United vs. Chelsea

17. srpna 2019, 18:00 – Manchester City vs. Tottenham

24. srpna 2019, 18:00 – Liverpool vs. Arsenal

Vedle zápasů přinese Premier Sport řadu dalších pořadů: na 30 magazínů, studia k top zápasům, rozhovory s exkluzivními hosty, pravidelný souhrn sestřihů či nový pořad PL Focus, který v úterý večer přinese ty nejzajímavější aktuality.

Vedle nejvyšší ostrovní soutěže bude nový kanál nabízet i dění z dalších dvou ostrovních soutěží – Skybet Championship a skotské Premiership. Na diváky tak čekají doslova tisíce hodin skvělé fotbalové zábavy.

Mohlo by Vás zajímat:  Sleva 30 eur na platbu ubytování přes aplikaci Airbnb

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.

Starší příspěvky:
O2 v prvním pololetí 2019: Růst ve fixních službách díky internetu do domácností i firem a pokračujícímu úspěchu O2 TV

Významné rozšíření dostupnosti vysokorychlostního O2 Internetu HD vedlo meziročně k nárůstu počtu zákazníků o 20 tisíc. Na konci června 2019...

Zavřít