Zkuste štěstí

Po dlouhé době jsme pro Vás připravily novou dobrovolnou akci o hodnotné ceny. Stačí vyplnit formulář a odeslat. Po odeslání budete moci vyhrát ceny od společnosti 77-77, která provozuje a vytváří webové stránky. Takže neváhejte a zkuste vyhrát i Vy. Stačí se zaregistrovat.

Ceny jsou následující:

  1. Místo: Vytvoření internetových stránek, zaplacení domény a hosting na 1 rok. Hodnota ceny je 6000 Kč.
  2. Místo: Doména dle vlastního výběru a hosting na 1 rok. Hodnota ceny je 1000 Kč.
  3. Místo: Hosting na 1 rok. Hodnota ceny je 800 Kč.

A jak budeme hodnotit? Jednoduše, po ukončení akce budete všichni vyzváni k výběru jednoho čísla ze všech registrovaných účastníků a z čísel která budou tipnuta nejvícekrát  budou vybráni tři výherci. Takže o všem rozhodujete Vy.

Je tady i bonus pro nejaktivnějšího účastníka který registruje nejvíce kamarádů. Ten bude vybrán podle telefonního čísla které uvádějte jako identifikaci. Číslo které bude mít nejvíce přidaných kontaktů dostane mobilní telefon Samsung.

Co nedělat !!!

Neregistrujte se vícekrát pod stejnou emailovou adresou, všechny opakující se emailové adresy budou vymazány. Opakovat se může pouze telefonní číslo podle kterého bude vybrán nejaktivnější účastník. Také neregistrujte své známé a kamarády bez jejich souhlasu protože všem bude zaslán email k potvrzení registrace a pokud nebudou souhlasit tak je kontakt neplatný.

Do kdy se můžete registrovat? Konec je 1.8.2013

Naše akce byla ukončena.

Doporučujeme fitnes pomůcku Boxovací Míček, bavte se i při sportu. Máme pro Vás i zkratku na mms2.o2.com, tam si vyberete svou MMS coby dup.